E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
(AYSIZ) (AYSIZ)
 
Üye / VIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

(AYSIZ) yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
çirkin diye bir şey yok , kırma göynü tamiri yok .
Bakmak ve görmek ayrı şeydir, buna inanırım ben. .. Gerçekten görmek de nasip olmaz herkese. .. Naif bir yürek sesi :)
Rigor Mortis
Hani rüyanın içinde acele cümleler kurma çabasında olan ben, gerçeğin farkına bir türlü varamıyordum. Öyle tanıdık ki... Kendimizden birşeyler bulmadığımız hikayeler bizim olmazmış sanki. ... Çok güzeldi. Hep.
Bitter
Fazla yazılara uğrayamıyorum yorum olarak. Zira burası başka bi dünya :) Ne diyeyim bilemiyorum çoğu zaman. Ama takip ettiğim üyeleri okumaya çalışıyorum yorum yapmasam da. . Yine çok ama çok güzeldi :) Eksik olmayın.
zamanı içmek
Bir şeylerin altından kalkamadığı zamanlarda insan daha çok sorguluyor galiba . Nefes almakta güçlük çekerken aklında bin bir türlü şey dolanıp durur hani. . Bu sinir bozucu, zihnin bile senden yana olmadığı anlar . Anlamaya çalışmaktan yorgun düşüyor da, yine de devam ediyoruz işte birşeylerin al
Hçjkkşş
Hem de ne güzel 😊
köpük
Zalım ne olcak 😏
İÇİMDEKİ POMPEİ
Devamını heyecanla bekliyorum ;)
Hint okyanusundan gelen bir yabancı
Keyifliydi :) Teşekkür ederim
DİNİN KADINA BAKIŞI.
Yahudilik de, Hıristiyanlık da, İslâm da böyle. “Köle, cariye”, nasıl alınıp satılan bir mal durumundaysa, “kadın” da öyledir. Temel bu. Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yazmayın. Sizin gibiler yüzünden yazılar bölümüne uğramıyorum. Bu nasıl bir cehalettir? Ordan burdan topladığını
özlü söz
Tam özlü söz olmuş 🖒
KANAT
Hayranım sana ve okumaya bayılıyorum. Bazan aklıma geliyorsun etrafına bakarken benim görmediğim herşeyi görüyor olmalı ve çok dikkatli biri diye düşündüm hep senin için 🙈 Özlemiştim İyi ki geldin :)
Gün(üm)ün yazısı.
Ne desem bilemedim alemsin ya🙈😁
Kırmızı Pazartesi/ Gabriel Garcia Marquez
Güzel bir paylaşım. Marques çok severim ben de. Az sahaf gezmemişimdir onun için :) Teşekkür ederim :)
İtalik
Sen harikasın.
s'ayıklamalar_III
İnsanlar çıkacak karşına Kendilerini iyi hissetmek için seni üzecekler Kapat gözlerini Gökyüzüne bak Üzülme Sen en güzel gökyüzüne bakarken güzelsin. . Canımsın. .
perde..
Gelenler mi gidenler mi atar taşı en uzağa bilinmez Deniz olmayı bilmek gerek Göğsünü gere gere. .
sen sus/unca..
Duymak ve duyulmak için görmek lazım şair. . Herkes kör ne yazık ki. ..
dokunmadan sevişmek..
Unutmak ve unutulmak Uzaklara hasret bir ömür Ne acı sözcükler . Bazıları kolay unutur Bazıları ise dirhem dirhem ezbere bildikleriyle Dirhem dirhem eksilir, yiter, çürür Ama yine de unutamaz. Hatta çabuk unutanlara heveslenir an gelir. Ne biliyim bence unutmak en büyük kötülüktür
oyuncak kalbi
Her seven bencildir ki sevilme konusunda.
iç içe
:)) belki uçacaksınız ne biliyon Ünlü bir bilgenin dediği gibi : Ânı yaşa bırak zaman seni yönlendirsin; )
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada (AYSIZ)  şairi hakkında, (AYSIZ)  kimdir, (AYSIZ)  şiirleri,(AYSIZ)  hakkında bilgi ve (AYSIZ)  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.