E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ayrık Otu Ayrık Otu
Deniz ..
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ayrık Otu şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
2043
Ne zaman bir şiir okusam acaba yazarken neler hissediyordu yazan diye düşünüyorum istemsizce. Şiirin rengine bulanıp şairin ruhuna bürünüyorum. Çok yoruyor bazen beni okuduğum şiirler. Sendeki tılsımı çok eskiden tanıyorum. Yazdıklarına dokunuyorum okurken. Görüyorum kalbinin içindeki memleket kalab
Bu sokaklar bu yağmur gözlerim gibi
her şeyin anlamını yitirdiği köşe başları var hayatın. uçurum sandığının gökyüzüne bakmak olduğunu düşündüğün noktada düşmeye meylettiğin anlar. sessizlikten dudaklarının çatladığı günler. ve sıkı sıkıya tutunduğun kalbinin teklediği gece yarıları. bizi umutsuzluk öldürmedi diyor içimden bir ses. b
Lacivert Çığlık
Söylemediklerimden sorumluyum deyip susmayı seçiyorum zaman zaman. Sonra gelip satırlarını yamalıyorum ruhuma. Hasbihal ediyoruz içimin sesiyle. Güzel kadınsın vesselam.
Yüzünü Yüzüme Sakla
Göğsümden bi kuş havalandı kalbime çarpa çarpa kanatlarını. Ahh..
duvar_
Neresinden tutsan çetrefilli bir ağrı Denizim. Özlemiştim varlığından esen yeli.
şiir üzerine
İçimizde kırk kabuklu kırk derin yara. Bir pencere ardı güneş gölgesi. İçimiz yare mabed yarene han. Kışın elinden tutan rüzgar ve baharın aklı başında tebessümü. 'İçimiz hep bir hoşçakal ülkesi' Sonra nakışlı bir duaya allı pullu bir duvak. Amin.
veda
Dönüşün kendineyse hoş gidişler olsun. Ama geri gel.
Şiir Türleri
Ne zaman sen böyle kurşun gibi bir şey yazıyorsun bir başka şehirden kaldırıp buraya atıyor beni rüzgar. Sonra içimde bir deniz kabarıyor. Tabiri caiz olmuyor aklımdan geçen hiç bir kelimenin. Nasibime düşeni alıp gidiyorum sonra. Ne diyeyim. Sağol.
Savruk yaşamlara toprak atan şiir
Acının çiçeklenmesi. Orta yerinden çatlamış bir rüya ve kederli bir gecenin gölgesi düştü üstüme. Ağzımda bir kaç kelime yarası. Kan revansın yine.
Yanılgı Ustası
Ben seni eskidende severdim çocuk. Şimdide seviyorum.
...........
Töbe estafurlah.
Poeme
İçindeki ses önemli. Onu dinle. Atla.
A Y Ş E
Gönül dostu. Ayşeye selam sana hürmet.
şiirex
Başlığı şirek diye okudum iyimi😶 Sabah sabah.
DELİNİN BİRİ BİR GÜN / BHİL BÜYÜCÜSÜ
Vay be. Adam akıllı gibi de Şiir deli.
üçyüzaltmışüç
Yıllar önceye götürüp attı beni şiir. Kurşunlandım gidiyorum. Sağol.
Vasiyet
Ölüm çiçekleniyor. Ama dur sen daha.
Saklambaç
Bir acı var bir de acının yedi vereni. Hani dallı budaklı salkım saçak. Kendi yüzüne uyandığın her sabah bir o kadar yabancılaşmak yine. Şiir yazmıyorsun biliyorum. Sen yüreğinin yükünü döküyorsun biz şiir niyetine okuyup acını alkışlıyoruz. Affet.
41.
Şiir yazmamışsın. Bu başka bişey. Kurşun gibi. Öyle.
LÜTFEN TANRIM BENİ AĞLAMA
Kurşun gibi. Değdiği kadın delip geçecek cinsten. Mor ve ağrılı.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ayrık Otu  Deniz .. şairi hakkında, Ayrık Otu  Deniz .. kimdir, Ayrık Otu  Deniz .. şiirleri,Ayrık Otu  Deniz .. hakkında bilgi ve Ayrık Otu  Deniz .. isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.