E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
aynanınkarşısindaki aynanınkarşısindaki
Sümeyra Ülkü  URHAN
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kitaplara yaptığı yorumlar

aynanınkarşısindaki kitaplara yaptığı düşünceleriKitap: Atsız Bütün Eserleri - 1 : Bozkurtların Ölümü (Özel Basım)
9.6.2021 14:10:33
~ 0 puan
Türk tarihinin özeti sayılacak kısa bir bölümü. Bölünürsek yok oluruz, birleşirsek dünyaya meydan okuruz. Esir yaşamaktansa ölümü göze alan ve kahramanca çarpışarak soyunun örnek alıp özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan cesur 41 yürek. Kürşat, Pars, Sançar, Yamtar ve niceleri. Ruhları Şad Olsun. Bu destanı yaşayarak yazmasaydınız bugün burada olamazdık... Gerçek bir tarihi yaşıyormuşçasına anlatan Gerçek bir Tarihçi/Edebiyatçı Nihal Atsızı saygıyla anıyorum.


Kitap: Camdaki Kız
9.6.2021 14:05:24
~ 0 puan
Beklenmeyen sonlu, hüzünlü bir AŞK hikayesinin tek mağduru. Kadının gücünü, duygusallığını en güzel şekliyle resmeden yaşanmışlıkların yansıması. Harika bir kitap.

Kitap: Camdaki Kız
9.6.2021 14:04:07
~ 10 puan
 
Bu sayfada aynanınkarşısindaki  Sümeyra Ülkü URHAN şairi hakkında, aynanınkarşısindaki  Sümeyra Ülkü URHAN kimdir, aynanınkarşısindaki  Sümeyra Ülkü URHAN şiirleri,aynanınkarşısindaki  Sümeyra Ülkü URHAN hakkında bilgi ve aynanınkarşısindaki  Sümeyra Ülkü URHAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.