E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Aykut KARAGÜLMEZ Aykut KARAGÜLMEZ
AYKUT KARAGÜLMEZ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Aykut KARAGÜLMEZ şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ŞİİR İŞTE
O pencereden bakan yurege sormali. Guzel siirinizi kutlarim saygilarimla.
SEVDALI BULUT
Her halde calan gozler olmasa, Calinti siirlere bas vurulmazdi. Yurek cok sevmis demek ki. Siirinizi tebrik ederken, hayirli bayramlar diliyorum, saygilarimla
SİTEM
Cok guzel bir siire imza atmissiniz, tebrik ediyorum saygilarimla
Eylül dokundu Yalnızlığıma
Aşk değilmiydi sen, Eylül dokonuşlarında, Yaşarken cehennemi, Varlığın serinletmiyormuydu Deli yüreği, sus ve hisset, Kalbimdeki seni. Kaleminizden çok güzel bir şiir okudum. Yürek sesinizi haykırmış ve okuyana hissettirmişsiniz. Yüreğimle alkışlıyorum değerli kalemi. Saygılarımla.
AŞK ŞARABI
Güzel aşk şiirinizi kutlarım. Yürekten yüreğe akmak değilmi aşk. Saygılarımla.
Son Gece
Ne büyük bir beladır bilir misin? Ne büyük bir azaptır, ayrılık acısı Bunu kalbi olanlar bilir, Ve sen, çok iyi bilirsin… Güzel şiirini kutluyorum. Yüreği olanlar bilir. Yüreği olan kardeşim şiirine ses olmakta ayrı bir güzellikti. Başarılarının devamını ve yine defterimizde de paylaşı
TUTAMIYORUM
Cehennem yanığı yüreğimden her gece çekip gidiyorsun Hangi kahrolası geceye sığınsam, Gözlerin çekip gidiyor benden, Tutamıyorum... Belkide tutulmak istemediğindendir. Bu güzel şiiri ve seslendirmedeki başarısından İsmail Acar Bey'i ve tüm emeği geçenleri kutlarım. Saygılarımla.
Üç Harfliler
seytanin elinde oyuncak olmus bir asik ve ask. Guzel bir kurgu, kutlarim sair. Saygilarimla
Eylül öncesi..
Kayboluş değilmiydi sevdanın adı? Güzel şiirinizi kutlarım. Saygılarımla
BANA KAPINI AÇAR MISIN?
Ne kadar güzel bir davet, yürekten. Şairi ve şiirini kutlarım. Saygılarımla.
ACABA BEN Mİ ERKEN GELDİM
kendini büyük görme çok seviliyorum sanıyor ordan asılıyorsun kalbinden sonrası korsan kılıçlarını bile duymaz oluyorsun damarların naz yapmayı unutup daralıyorsun Sevmeyi bilmeyen gönüller yanlışta. Güzel şiirinizi kutlarım. Saygılarımla.
zamandaki ayraçlar
Adem ve havvadan beri öldürüyor kardeş kardeşi. İsimler değişsede dekor değişsede oynanan hep aynı oyun. Kutlarım saygılarımla.
Azıklar Olsun Sana
Sitem dolu olan fakat sitemin arkasında büyük sevda taşıyan güzel bir şiirdi. Şairi, şiirini ve seslendirmeyi kutlarım. Saygılarımla
UÇURUM Y-ARASI
Mutluluklar şair. Güzel şiirini kutlarım. Saygılarımla.
GECE YARISI DUYGULARI
İçimdekileri yazmaz şimdi hiçbir kalem Yüreğimde etmez bir kelam Şimdi benden sana hediye kalan Son bir kuru selam Güzel şiirinizi kutlarım. Saygılarımla.
... ben bir masal uydurdum
Sevmeyi bilmeyen, sevme oyununu oynayanların hali daha vahim. Ben sevmeyi bilen yüreğinizi ve güzel şiirinizi kutlarım. Saygılarımla.
Acz'im...
Acziyetten doğar gerçek güç ve rahmeti celbeder. Güzel şiirinizi kutlarım. Saygılarımla
= BENİM DİĞER YARIMSIN =
Yarım demek ve yarim diyebilmek. Ve bu kadar içten ve güzel bir sesleniş. Değerli kalemi kutlarım. Saygılarımla.
GİDİŞİNLE
Kırılmadım harflerimi yaksalar da Yeni harfler ektim umutla Umut rüzgarları ekmek lazım kırılsak da. Sevginin bir çok rengi var. Çünkü hayatın bir çok rengi var. İnsanlar istemedikleri halde o kadar role ve renge bürünüyor ki. Güzel şiirini kutlarım. Saygılarımla.
ASIRLIK SEVDALAR
Aşk ve seven gönül başka nasıl resmedilebilirdiki. Sevgiyi bilmeyen gönüllere inat. Kutlarım saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Aykut KARAGÜLMEZ  AYKUT KARAGÜLMEZ şairi hakkında, Aykut KARAGÜLMEZ  AYKUT KARAGÜLMEZ kimdir, Aykut KARAGÜLMEZ  AYKUT KARAGÜLMEZ şiirleri,Aykut KARAGÜLMEZ  AYKUT KARAGÜLMEZ hakkında bilgi ve Aykut KARAGÜLMEZ  AYKUT KARAGÜLMEZ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.