E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ayhan Özcimbit

Ayhan Özcimbit

61 şiiri ve 12 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
"Yazar olmak için adalet, ahlak ve cesaret gerek. İlki görmeyi, ikincisi kaleme gücü, üçüncüsü ise ortaya koymayı sağlar"
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 61
Şiirleri
12
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ayhan  Özcimbit

Çevrimdışı

8 yıl 24 gün 16 dakika 45 sn  boyunca üye

Diyor ki;
"Yazar olmak için adalet, ahlak ve cesaret gerek. İlki görmeyi, ikincisi kaleme gücü, üçüncüsü ise ortaya koymayı sağlar"
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
9.580
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
48.727
Yazıları Kaç Kere Okundu?
14.825
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

5 Mart 1969 yılında Ankara'da doğdum. Babam adımı GS oyuncu Ayhan Fener'e gol atınca Ayhan olarak vermiş. İlk Orta ve Lise tahsilimi Ankara'da tamamladım. Ankara'nın ne sisli kışlarını ne de bana verdiği acımasız hayatı hiç unutmam. O acılar Adalet duygumu hep kışkırttı, acısı olan ve adaletle gören yazarlar gibi yazarlığa soyundum bende. İktisat okusam da gözüm hep yabancı dil öğrenmede, yazmada ve gezmede kaldı. Kazakistan'dan Hollanda'ya kadar 16 Avrupa ülkesine serpiştirilen anılarım var. Bunun ilkini Roman yaptım. O acı gerçekler acıttı insanımızı.Okuyan anladı beni. Acısı olanlar, hayatları çalınan insanlar aldılar ÇALINAN HAYATLAR;MÜLTECİNİN mesajını. Kabe'nin neden küp olduğunu ve etrafında neden dönüldüğünü anlatınca eskiler sevmediler beni yeni adet getirdiğim için bu eski köye. Hayatta en çok sevdiğim değerler ailem, klavyem ve Kainatın Efendisi RABBİMİZ. Benim gibi düşünürler

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Ayhan Özcimbit  Ayhan Özcimbit şairi hakkında, Ayhan Özcimbit  Ayhan Özcimbit kimdir, Ayhan Özcimbit  Ayhan Özcimbit şiirleri,Ayhan Özcimbit  Ayhan Özcimbit hakkında bilgi ve Ayhan Özcimbit  Ayhan Özcimbit isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.