E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Aydın Çetiner

Aydın Çetiner

86 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Ne benim zannettiğim gibi... ne de senin zannettiğin gibi... Bekle...Acele karar verme... Çünkü Allah(cc) hükmünde hikmet sahibidir.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 86
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Aydın Çetiner

Çevrimdışı

4 yıl 8 ay 32 dakika 29 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Ne benim zannettiğim gibi... ne de senin zannettiğin gibi... Bekle...Acele karar verme... Çünkü Allah(cc) hükmünde hikmet sahibidir.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
5.344
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
52.174
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

13.06.1973 yılında İzmir'in Ödemiş İlçesi'nin Kaymakçı Nahiyesi'nde dünyaya geldi.İlk ve ortaokul öğrenimini Kaymakçı Nahiyesi'nde, lise öğrenimini Ödemiş'te yaptı. 1990-94 yıllarında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakultesi'ni bitirdi. Kahramanmaraş ve Kırıkkale'de sınıf öğretmenliğini icra etmiş olup halen Bursa'da sınıf öğretmenliği mesleğini devam etmektedir. Evli ve iki çoçuk babasıdır.

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Aydın Çetiner  Aydın Çetiner şairi hakkında, Aydın Çetiner  Aydın Çetiner kimdir, Aydın Çetiner  Aydın Çetiner şiirleri,Aydın Çetiner  Aydın Çetiner hakkında bilgi ve Aydın Çetiner  Aydın Çetiner isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.