E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
athena athena
hatice çitoğlu
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

athena şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Oradaydık I
Somurtkan insanları yenmek için çalışkan,gülümseyen insanların fantastik kurgudaki gerçek hikayesi mi acaba diye düşünüyor insan ? Sonra bu kadar gülümseyen insan bir arada olsa somurtkan insanlarda gülümsemek zorunda kalırdı diye bir çelişkiye düşüyorum ? Bazende gülümseyen insanlar çoğu zaman bula
BUYUR BURADAN YAK...
Bir şükretmesi gerekirken şükürsüz olan grup var bir şükretmesi gereken gruba göre daha az imkanlar içinde yaşamak zorunda olan ama daha çok şükreden bir grup var.Bir ülkem var benden öte benden ziyade diyen bir ülkesini sever görünen ama ipini çekmek için her fırsatı değerlendiren, bir bariz vatan
NAZİK GÜLÜNAY'A
Bu gibi hediyelerin değeri en pahalı hediyeyle kıyaslanamaz.Bende doğum gününü kutlarım sevgili Nazik hanımın ve dostluğunuzu, böyle dostların daim olmasını dilerim.Emeğine sağlık abim güzel olmuş.
MARTI HİKAYESİNE KURT HİKAYESİ CEVABI
Abiciğim kaleminizden dökülüp bizim gönlümüze taht kuran dizelerinizle size bir değil kaç kırmızı kurdele versek azdır.Saygı ve sevgilerimle.
ABDULLAH BİN ÜMMÜ MEKTUM ( ALLAH ONDAN RAZI OLSUN )
Bu zamanın insanının içindeki cehennemi söndürmesi ne kadar zor olsada Peygamber efendimiz (S.A.V) ve değerli sahabelerimizin örnek hayatlarıyla feyzlenip bizlerde içimizdeki cehennemi biraz olsun söndürüp onların şefaatine nail olabilecek insanlardan oluruz inşallah.Teşekkürler değerli hocam.
BEN DEĞİLDİM
Hissiyatımıza tercüman olan bu anlamlı,duyarlı,yaslı dizeler için çok teşekküler.
MISIR'I KURUTTUN MU ?
Dua ediyoruz, darbeyi yapanları kınıyoruz mağdur halka üzülüyoruz ekrandan izleyip hissetmeye çalışsakta ateş düştüğü yeri yakıyor gerçek bu ne yazık ki.O ateş şu an uzak gibi görünsede bir gecede alaşağı olabiliyor tüm dengeler Allahım Türkiyemizi korusun, birlik beraberliğimize kast eden iç ve dış
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada athena  hatice çitoğlu şairi hakkında, athena  hatice çitoğlu kimdir, athena  hatice çitoğlu şiirleri,athena  hatice çitoğlu hakkında bilgi ve athena  hatice çitoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.