E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Asrın Şairi Asrın Şairi
Öztürk  ERBEK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Asrın Şairi şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
AZERBAYCAN' da
AZERBAYCAN’IM Yaprağını Döktü Gonca güllerim Şiir Söyler Mahnı Diyen Dillerim Menim öz be öz emektar ellerim Çok görestim seni Azerbaycan’ım Arkadaşımsan yaralıyım sar meni Cephelerde çarpışırken gör meni Gelemez sen selam yolla sor meni Çok görestim seni Azerbaycan’ım Yeryüzünde All
AZERBAYCAN' da
AZERBAYCAN’IM Yaprağını Döktü Gonca güllerim Şiir Söyler Mahnı Diyen Dillerim Menim öz be öz emektar ellerim Çok görestim seni Azerbaycan’ım Arkadaşımsan yaralıyım sar meni Cephelerde çarpışırken gör meni Gelemez sen selam yolla sor meni Çok görestim seni Azerbaycan’ım Yeryüzünde All
GELMEDİN
YETSİN HASRETİN
6 - 5 LİK 11 HECE GÜZEL BİR ÇALIŞMA YÜREĞİNİZE SAĞLIK YOLUNUZ VE BAHTINIZ HER DAİM AÇIK OLSUN.
AFFETMEM ASLA SENİ
SUÇLU
ÜSTADIM YÜREĞİNİZE SAĞLIK
Öyle mi?
Değerli Meslektaşım gönlünüze ve ilhamınıza sağlık güzel bir çalışma olmuş keyifle okudum altı beşlik onbir hece uyaklarda yerli yerinde şansınız ve bahtınız açıkolsun saygılarımla.
CAN YARİM
BU GÜN BÜYÜK USTA BAHRİ YILDIRIM HOCA DAN MUHTEŞEM BİR HECE ŞİİRİ OKUMANIN KEYFİNE VARDIM...YÜREĞİN DERT GÖRMESİN KALEMİN HEP YAZSIN USTA ...SEVGİ VE SELAMLAR.
AH GÖNLÜM VAH GÖNLÜM
İpekcim bugünlerde sende bir halvar çok dertli dertli yazmaya başladın yolun açık olsun..
AMA OLMADI
değerli şairim yüreyin yine coşmuş bakıyorum yüreğinden gelenleri kaleme almışsın tebrik ederim sevgilerimle...
YILDIZLARIM MAVİ
Maşallah bu yazdıklarını bölmeye başlasak 4 tane şiir çıkar Tabiki buda ayrı bir beceri biz ozanlar bunu beceremeyiz yebrikler Yolunuz ve bahtınız açık olsun benim puanıma ihtiyacınız yok gibi yinede puanımı vereyim.
Uykusuz Gece
Evet hocam hiç aşka doyum olurmu hiç. güzel dizeler buluşlarınız harika serbest vezinde harika bir şiir okudum ve dinlerim bu güzel esere o buğulu sesiyle can veren dotuma da sevgilerimi gönderiyorum. puanım tamdır.
SÖYLE BANA SEVDİĞİM
Şair oldumu ipek hanım gibi şair olacaksın saygılarımla puanım tamdır.
SEVİYORUM
Sevgili ipek hocam yine döktürmüşsünüz yüreyinize sağlık puanım tamdır sevgilerimle.
BENİM ADIM GURURDU
Sevgili hocam İpek hanım benim dotum da size yorum yapmış yunus diyarından sizi kutluyorum puanım tamdır yolunuz açık olsun sevilerimle.
CAN KIRIK, CANAK KIRIK, CANDAN ÖTE KALP KIRIK.
Çatallanmış bir ses bu müziyi çok dinledim sağlık olsun tebrik ediyorum yolunuz açık olsun.
BESTE-DEĞMEZMİŞ SANA
4 Kitap yazdım yanlız bu tarz şiirleri yazmaya hep çekinmişimdir beceremem yazamam diye ne yapayım benim ustalarım bana bu tarz şiir yazmayı öyretmediler ki bende serbes vezinde yazayım. Sizi yürekten kutluyorum yolunuz açık olsun.
şehidim
Sevgili dostum bu yazdıkların ne serbes vezinde bir şiirdir nede hece vezininde bir şiir die . Sadece günümüzün gerçek olan olgularını dile getirmişsiniz bu gerçekleri dile getirecek iyi ve cesur bir yazar lazımdı bunuda siz başarmişsınız bu anlamda sizi tebrik ediyorum puanım tamdır yolunuz açık
Mutluluk
Sevgili NMurten hocam emeyinize ve ilhamınıza sağlık güzel bir çalışma olmuş yolunuz açık olsun puanım tamdır.
SENSİZLİK BANA ÖLÜM
Sevgili Hocam sizdeki büyük bir cesaret sizi kutluyorum bende o cesaret yok ki sizin gibi serbest vezinde yazayım. Serbest vezinde hiç şiir yazmadım yazmayada korkuyorum. siz harikasınız yolunuz açık oldun notum tamdır size.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Asrın Şairi  Öztürk ERBEK şairi hakkında, Asrın Şairi  Öztürk ERBEK kimdir, Asrın Şairi  Öztürk ERBEK şiirleri,Asrın Şairi  Öztürk ERBEK hakkında bilgi ve Asrın Şairi  Öztürk ERBEK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.