E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
aslayargılama

aslayargılama

128 şiiri ve 84 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 128
Şiirleri
84
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
nizami mert

Çevrimdışı

8 yıl 9 gün 1 dakika 22 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
12.540
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
111.989
Yazıları Kaç Kere Okundu?
49.797
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

 » SEN UTAN
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

KOŞULSUZCA SEVMEK VE ASLA YARGILAMAMAK, SEVGİ,HOŞGÖRÜ,AHDE VEFA İLE KAZANILABİLECEK BİR YAŞAM BİÇİMİDİR.BİLGİDE VE İLİMDE EVRENSEL İNSAN OLMAK, BİZE BU YAŞAM BİÇİMİNİN KAPILARINI MUTLAKA ARALAYACAKTIR DİYORUM.NİZAMİ MERT.

BUGÜN DÜNYA SEVGİSİZLİĞİN CEZASINI ÇEKİYOR. TEKNOLOJİ İNSANI MUTLU ETMEK İÇİN DEĞİL, DAHA FAZLA RANTA YÖNELİK OLARAK YAPILIYOR. KISACASI HER ŞEY BELLİ AZINLIĞIN MUTLULUĞU İÇİN YAPILMAKTADIR. BİZ DİYORUZ Kİ: ALLAH HER ŞEYİ TÜM CANLILAR İÇİN VAR ETMİŞTİR, BİZLER BU SIRALAMANIN BAŞINDA OLABİLİRİZ, AMA, AYAKTA KALMAMIZ, MUTLU OLMAMIZ İÇİN, DİĞER CANLILARINDA YAŞAM HAKLARINA SAYGILI OLMAMIZ GEREKİR DİYORUM. DÜNYA İNSANLIK AİLESİ YARATILIŞ GERÇEĞİ OLAN " SEVGİDEN" UZAKLAŞARAK KİŞİSEL ÇIKARLARIN KURBANI OLMUŞLARDIR. BİZDE BU GİDİŞATA YANLIŞ DİYEREK YENİDEN GÖNÜLLERDE BİR SEVGİ MEŞ'ALESİ YAKMAK İSTİYORUZ, BUNUN TEMEL ŞARTI OLARAK TA, " KOŞULSUZCA SEV VE ASLA YARGILAMA " DİYOR


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada aslayargılama  nizami mert şairi hakkında, aslayargılama  nizami mert kimdir, aslayargılama  nizami mert şiirleri,aslayargılama  nizami mert hakkında bilgi ve aslayargılama  nizami mert isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.