E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Aşk-ı Kıyamet Aşk-ı Kıyamet
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Aşk-ı Kıyamet şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
UNUTMA BENİ
Bahane arayıp türetenler çok dostum yaptıklarına bakmazlar yüzlerinin karasına , inandıkları saçma şeyler doğrultusunda seni suçlarlar kazınan ismi bir kez daha kazıyacaksın yürekten can değerlidir üzülmeye gelmez . isterdim ki daha onarıcı yorum yazmayı içinde bulunduğum ruh bunları yaz
OĞLUMA
Rabbim acılarını hasretliklerini yaşatmasın dilerim . hece şiirlerini sevmediğim halde evlat sevgisi vardı , duygu vardı . çok şey buldum kendimden tez zamanda kavuşmanız dileğimle o kokuya . Saygılarımla.
BİLMEZDİN
Herkes okur bilir , tanımayanlar oturup ağlarlar şiirlerimizle bir tek Onlar bilmezler şairem Varsın bilmesinler habersiz olsunlar bu yürekte varoluklarından bilsinler diye sevilmediler ki ;) kutlarım sevgilerimle.
Uyu Göğsümde Sonsuza Kadar
Yokoluşumun kaçıncı sabahındayım kim bilir Sensizliğe ağladığım sabahları kim bilebilir Gidişine kaç mısraları ağlattım Kaç beyaz sayfaları kana buladım üzülme diye çoğunu yırttım attım . harflerimin hepsinde ihanetin kokusu aldatılışın öyküsü vardı gözyaşı vardı , yanmak , kavrulmak var
Dualarımda gel
.........ahraz bir çığlığın ortasındayım ağır bir yaşamla ölüm aralığında araf’tayım G e l tam bulunduğun yerdeyim ben de güleç yüzlü ablacım :( yanımda kal yalnız bırakma beni orda .
Uzaktan
diyorum da razı gelir mi hayat yaşam yaşatırmı bizi yaşamda onu da hiç bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var uzaktan bile olsa seviyorum En derine dokundu . Yürekten hissettirdi . Kutlarım sevdalı yüreği .
HOŞÇA/KALAMADIM
Yaralarım hiç bir pansumanı kabul etmez oldu artık. Dokundukça daha da çatlıyor yokluğunun kabukları. her satırda tırnakladım yaralarımı k'anıyorum . Şiirde , nefeste baştan sona harikaydı . tebriklerimle şair .
Onurlu Bir Atışsın Yüreğimde
Bırak söndürme yangınını, ruhunun dumanında yiteyim Ruhumu saran aşkınla her gün yeniden ölümlere gideyim. Açıklaması yapılamaz bu sonun yazılsa, bin asır... tebriklerimle .
Hislerimi Didikliyor Aşk
hatıralarla vuruluyor cansız cesedim . sevdama kefen giydirdiğinden beri cinayet kokuyor şiirlerim. ve yine şiir düşüyor geceme karanlıklarda gölgem küçülüyor . gökyüzü telaş içinde yıldızlar bir ölünün selasına hazırlanıyor. kutlarım .
HÜZÜN DEFTERİM
Daha doymadık ağlamaya kadınım gitmek zor.............
İYİ Kİ VARIMSIN...
her sabah olduğu gibi bu sabah da yokluğa açıyorum gözlerimi yine sensizliğe düşüyor yolum kalbimde bir sızı yokluğun yâr! yaralı yanım parçalandı bu satırlarda . Şiir tümüyle yutkunmayı zorlaştırandı . Tebrik ederim , sevgilerimle şairem .
CANIM SEVGİLİM
Yüreğine sağlık şiir yürekli dostum sitemler dolup taşmış sayfaya . fon müzik ve nefes herzaman ki gibi harika. tebriklerimle kutlarım.
**OLUR YA**
Zaman kaybetme kalem hadi bir cesaret ! Tebriklerimle , saygılarımla şair.
Şiir Ceketli Adam !
Aşkı sadece satırlarda yazan şairler gider şairem gider...... sevgilerimle çok güzeldi .
SENSİZ OLAMIYORUM
Yara almaz insan sevmediğinden acıtmaz canını , umrunda olmayanlar . acıtandır sevdiği acıtandır sövdüğü . Kutlarım , sevgilerimle .
Kör Dilenciyim
Saatler geçmek bilmezse, çıldırtırsa seni de uğultular, Yoklarsın yüreğini... o anların ne çok bilmediğim rengi varmış maviden , kızıla dönen dünyanın . öğretildi . herzaman ki tadındaydı sevgili şairem, kutlarım .
Tatsız tuzsuz
Kimseler görmedi, Ağladığımı Kimseler bilmedi kimseler duymadı, Sessiz çığlıklarımı… ölüyor gamzelerim yokluğunda yanağımdan süzülenler kezzap gibi yakıyor umutlarımı takılan mutluluk maskeleri nereye kadar idare eder bilmiyorum . şiir sürükleyendi , yaşanmışlığa acılara .
PEJMÜRDE
Çıkarsaydın gidişleri cebinden. Beklerdim seni; Akla koyulan o gidişleri kimse çıkaramaz, sevgiyi , anlayıpta , anlamamazlığa gelenin . Kutlarım şairem , sevgilerim çokça .
Senden B/aşka
Ayrılığın rüzgarı b/aşka, b/aşka esse de ölüm/e. Hiç ihanet etmedim kalbimdeki yerine... Aşka ait o yer kimleri ağırlayabilir sahibinden başka nasıl ihanet edilir başka yüreği nasıl oturtur o boşluğa o boşluk bile aşk kokarken hangi nefes ısıtabilir yokluğunla üşümüşlüğümü . içim acıy
Bekleme beni
İmkasızı beklemek ne derece aşktır diye düşündürdün şairem sevgilerimle izmir'den ;)
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Aşk-ı Kıyamet  şairi hakkında, Aşk-ı Kıyamet  kimdir, Aşk-ı Kıyamet  şiirleri,Aşk-ı Kıyamet  hakkında bilgi ve Aşk-ı Kıyamet  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.