E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
AŞIK ÇEPNİ AŞIK ÇEPNİ
Yusuf Mısırlıoğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

AŞIK ÇEPNİ yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
UNUTMAYA ÇALIŞMAK
Güzel bir serbesr şiir olmuş. Sen düz yazı desen de. Tebrikler. Sevgiler bacım.
BAKÜDEN İSTANBULA
Yaralı Ceylan'a bir hoş gelmişsen demek nasip olmadı. Ama gönüller bir. Gönüller öylesine bir ki, Hüseyin Gazi gardaşımın yorumunda belirttiği Azeri ve Türk ikilemine yaptığı yoruma da aynen katılıyorum. Bizler ayrı değiliz. Azeri, Yürük, Çepni, Yüreğir, Peçenek, Kuman, Afşar, Türkmen vesaire
hoşgeldiniz
Yazını okuduğumda belirtmek istediğim konuyu Ömür Nihan bacım yapmış; teşekkür ediyorum Nihan bacıma Türk dili adına. Bir de / koymuşsun; şiirlerde bir tarz oluşmuş ama düz yazıda sanki bir kusur gibi geldi bana. Bunları niye söyledim; Yazının içeriği, duygu yükü çok güzel. Demek ki bu konuda
BALKAN GERÇEĞİ-1
Mürüvvet bacım; bu konuda tabii ki haklısınız. Ancak, arzu ettiğimiz biçimde gezme imkanını orada bulamadığımızdan böyle dedim. Dediğim sadece gezebildiğim iki şehir içindi. Yanlış anlamaya mahal verdiysen affola. Sevgiler candan.
 
Bu sayfada AŞIK ÇEPNİ  Yusuf Mısırlıoğlu şairi hakkında, AŞIK ÇEPNİ  Yusuf Mısırlıoğlu kimdir, AŞIK ÇEPNİ  Yusuf Mısırlıoğlu şiirleri,AŞIK ÇEPNİ  Yusuf Mısırlıoğlu hakkında bilgi ve AŞIK ÇEPNİ  Yusuf Mısırlıoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.