E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
arpia arpia
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

arpia şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Sen mi geldin!
yüreğine sağlık arkadaşım....kavuşma hasretini güzel yansıtmışsın...paylaşman güzel.umarım kavuşursun..
Gidişinle Ört Sessizliğimi
duygu yüklü bir şiir.fakat şiirde uyumu yakalamak için biraz kaleminize ket vurmuşsunuz desem kırılır mısınız?yüreğinize sağlık.
AYAK İZLERİN
Yürüyorum... Bir zamanlar El ele yürüdüğümüz sokaklarda. Başım önümde, Gözlerim Kaldırım taşlarında Ayak izlerini arıyorum işte beni kurşunlayan mısralar.anlaşıldı beni hüzne boğacak bu sonbahar.tebrikle....
***** SONBAHAR *****
yorumlarınızı bekliyorum.......
ARAF
Mabet gibi sığınmışsam sevilmemekten terlemiş avuçlarına Koyu bir akşamda kuytu bir şehir, Üstelik kulunu terk eden tanrı gibiyse sırt dönmelerin İşgal altında bir ülkenin çocuğundan farkım nedir? beni yüreğimin en can alıcı hanesinden hançerleyen dört mısra...tebrik ederim...yüreğine sağlık.
GÜNEŞ SAÇLI ÇOCUK
şiirin beni çok etkiledi... yüreğine sağlık...
GİDİYORUM
Sev Deli Gönül
desteğin için saol...umarım daha iyileri olur...
Sev Deli Gönül
bir kişi de olsa şiirin beğenilmesine sevindim.teşekkür ederim! bu yazdığım ilk şiirimdi.benim için ilklerin bir önemi olduğundan ilk bu şiiri sayfama eklemek istedim.her nekadar sevdaya küskün olsam da, kalbimi bu küskünlüğe inandırmamak adına yazılmış bir şiir bu.bir gece vakti sana da bunu
 
Bu sayfada arpia  şairi hakkında, arpia  kimdir, arpia  şiirleri,arpia  hakkında bilgi ve arpia  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.