E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
anlayana anlayana
fatih kabukcı
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

anlayana şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SENDEN HABERSİZ
başkasına sözlenmiş yüregin ha çok güzel ya valla sadece bura takılıp kaldım ama şiir cok güzel tebrik ederim başarılar arkadaşım
O AN
kül damlası
SANA VAKF ETTİM KENDİMİ BY
MÜPTELÂ
BEN BU ŞİİRE YORUM YAZMIŞTIM. GALİBA "YORUMU GÖNDER" DEMEYİ UNUTMUŞUM. PEKİ NİYE UNUTTUM Kİ: HIMM? SANIRIM BU ŞİİRİ BİLGİSAYAR BAŞINDA YORUMLAYAMAYACAĞIMI ANLADIM. YAZICIYA YÖNELDİM, BURADAN KALKIP KÖŞEME KIVRILIP OKUMAK OKUMAK VE YORUMLAMAK İÇİN . "...cansuyundan sert akışa " DAHA İLK ADIM
Rüzgar
Belki kültürdür hüzünlendiren sizi. Hayatınızın renkleridir sizi siz yapan. Belki yapmasaydınız yapılması grekeni, tatmasaydınız tadılması gerekeni ilerleyen zamanda o olurdu hüzünlendiren sizi.
Sessiz Tren
"10 yıl öncesinden bana ait.üniversite yılarımda " DEMİŞSİNİZ Ben de şüpheleniyordum zaten, her sayfada farklı bir biçimde karşıma çıkıyordu şiir. İlk önce karadenizin hırçın dalgalarıyla anlamaya çalıştım ama şimdi netleşti.
şeker koması
RÜCU MU DESEM, İLK İKİ KITADA ANLAMADIM DİYE İTİRAF MI ETSEM. AMA TATLI BİR TEBESSÜM BELİRDİ YÜZÜMDE, SİZE ARMAĞAN EDİYORUM.
tesellimsin...
BAHAR TADINDAKİ BU ŞİİRİ , BAHAR DALIYLA SANA YOLLASAM, BAŞAKLARI OKŞAYAN RÜZGAR GETİRİR Mİ?
BALTACI
O KADAR YORUM YAZDIM ŞİİRLERİNE, KÜÇÜK BİR HESAP SORMAK HAKKIM SANIRIM: NİÇİN İKİ DÖRTLÜK DEĞİL DE İKİ SEKİZLİK GİBİ YAZDIN? NİYE BEYAZLA YAZMADIN, ZATEN SEÇTİĞİN RESMİ DE BEĞENMEDİM!! ALLA ALLA
Karadeniz
Ben akdenizin sularına atılmış bir karadeniz balığıyım. Yazın gittim, gördüm denizimi. O zaman değil ama şimdi ağlıyorum işte.
ANLADIM Kİ...
İLK DÖRT DİZEYİ OKUYUNCA , HİTAP ALLAH DEDİM SON İKİ DİZEYİ OKUYUNCA, YOK CANIM , ALLAH EKSİK SIFATLARDAN MÜNEZZEH EDİLİR DEDİM SONRA ACABA ALLAHA SİTEM Mİ DEDİM AL BUNUDA: (SANIRIM BU SİTEDE NE BEN SENİN GİBİ ŞAİRİ, NE DE SEN BENİM GİBİ YORUMCUYU BULABİLİRSİN)
SANA GELİRKEN
İKİNCİ KITADAKİ KADAR VE VAR SÖZCÜKLERİNİN SESLERİ ÇOK ÇIKTI, TAMAM FERYAT AMA ... FERYAT DAHA YUMUŞAK SESLERLE DE ANLATILABİLİRDİ
HİCRAN YARASI
"Anlatsam diyorum düşlerimi, Sen sussan,ben anlatsam, Bilmem ki kızar mısın,gücenir mi? İçimden bir şarkı mırıldansam, Meçhulüm uzaklardan dinler mi?" YANITLIYORUM: TAMAM ANLAT, DİNLİYORUM, HAYIR CANIM NE MÜNASEBET NİYE KIZAYIM, ELBETTE HEM DE ZEVKLE DİNLERİM, BAK BULDUN MEÇHULÜNÜ
HAYALDE GÜL
(Masalımsı anlatım) (şiirsel) HA-Rİ-KA
düğümlü sevda
İlk şiirlerinden başlayarak tüm şiirlerine yorum yazacağım (BİR ŞİİRİN HARİÇ) niye diye sorma. NOT: bitti işte 10 şiire yorum yazmak ne ki iki saatte bitti işte.14 deme kimine yazmadım. anlayana tarafından 10/6/2007 1:39:46 PM zamanında düzenlenmiştir.
YİNE DE SEN
bu ne anlayana tarafından 10/6/2007 12:53:39 PM zamanında düzenlenmiştir.
TOPRAK OLMASAYDI
ablacım gercekten cok güzel dizelerdi bir olay üzzerine yazıldıgı belli tbrkler adige apsuva
 
Bu sayfada anlayana  fatih kabukcı şairi hakkında, anlayana  fatih kabukcı kimdir, anlayana  fatih kabukcı şiirleri,anlayana  fatih kabukcı hakkında bilgi ve anlayana  fatih kabukcı isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.