E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Allahverdi Turan Üregül Allahverdi Turan Üregül
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Allahverdi Turan Üregül yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BEDEL
Bedel bazen nefes almamak bile olsa yaşamın gerçek değerlerinin, güzelliklerinin devamına bir parça katkı olacaksa dünyadan bir papatya.................................................... KUTLARIM...SAYGILAR
Mektup16 /Gidiyorum/
Sen gittin , gözlerin gitti... Bayram bitti... KUTLARIM...YÜREĞİNİZE SAĞLIK..SAYGILAR
ORADA BiR KIZ VARDI
Tebrik ederim... Çok güzel ifadelerle yazılmış,çok harika bir yazıydı. Saygılarımla
Empati ile Dinleyen Oğlum
TEŞEKKÜRLER EFENDİM.SAĞOLUNUZ.HARİKASINIZ... KUTLARIM... SEVGİLERİMLE... Allahverdi Turan Üregül tarafından 2/15/2009 12:11:58 PM zamanında düzenlenmiştir.
---MEKTUP----
Tebrikler aynur abla
KİTAP VE İNSAN
Aranıza bugün katıldım ve ilk yazımı Edebiyat defterinde görmüş olduğum Caroline Gordon''un bir sözü üzerine yazmak istiyorum. İyi bir kitap,başka hiçbir şekilde giremeyeceğimiz bir dünyaya gitmemizi sağlıyan bir sihirli halıdır demiş Caroline Gordon,ne güzelde söylemiş.Tabi iyi kitap göreceli bi
Yağmur Damlaları I-
GÜZEL BİR YAZI TEBRİKLER
...
GELİBOLUYU ÇOK SEVERİM ÇOK GÜZEL BİR YAZI
 
Bu sayfada Allahverdi Turan Üregül  şairi hakkında, Allahverdi Turan Üregül  kimdir, Allahverdi Turan Üregül  şiirleri,Allahverdi Turan Üregül  hakkında bilgi ve Allahverdi Turan Üregül  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.