E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ali rıza atasoy

ali rıza atasoy

85 şiiri ve 9 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 85
Şiirleri
9
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ali Rıza Atasoy

Çevrimdışı

11 yıl 1 ay 5 gün 50 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
10.593
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
119.619
Yazıları Kaç Kere Okundu?
19.178
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı


ÖZGEÇMİŞİM:

Eğitimci şair yazar Ali Rıza Atasoy 1958 yılında Ankara’nın Çamlıdere İlçesinde doğdu. İlkokulu Çamlıdere’de, ortaokulu ve liseyi Ankara’da okudu. 1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında çeşitli idari görevlerde çalıştı. Ankara’da öğretmenlik, okul yöneticiliği ve çeşitli ilçelerde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yaptı. On yıl süreyle Amasya’nın Taşova İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. Halen Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Eğitim Uzmanı olarak kamu görevini sürdürmektedir.

Mesleki çalışmalarının yanı sıra öğrencilik yıllarından itibaren edebiyatla ve bilhassa şiirle yakından ilgilenmektedir. “Ortaöğretim Kurumları İçin İşletme” isimli bir ders kitabı, “Nehir Kıyısı Düşleri” ve “Eylül’e Veda” isiml


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada ali rıza atasoy  Ali Rıza Atasoy şairi hakkında, ali rıza atasoy  Ali Rıza Atasoy kimdir, ali rıza atasoy  Ali Rıza Atasoy şiirleri,ali rıza atasoy  Ali Rıza Atasoy hakkında bilgi ve ali rıza atasoy  Ali Rıza Atasoy isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.