E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
alihaydarkoyun alihaydarkoyun
Ali Haydar KOYUN
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Özgeçmişim

1968 yılında Malatya'da doğdum. 1972 yılında yakalandığım romatizma hastalığının yol açtığı eklem kireçlenmesi nedeniyle 1979 yılından itibaren bir daha yürüyemedim. Yaşamımı yıllarca dört duvar arasında sürdürdüm. 1980 yılında Hidayet İlkokulunu bitirdim. 1983 yılında armağan edilen tekerlekli sandalyeye kavuştuktan sonra dış dünyaya açılmaya başladım. 1996 yılında ortaokulu dışarıdan bitirdim. Şu anda ise açık öğretim lisesinde okumaktayım. Bekârım.

Kendim gibi engelli insanların sorunlarını araştırıp çözüm bulmak amacıyla, 1992 yılında dernek kurma çalışmasını başlatarak 26.04.1994 tarihinde Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesi'nin kuruluşuna öncülük ettim.

26.04.1994 tarihinden 21.03.2015 tarihine kadar ilimizde çok başarılı çalışmalar yapan Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesinin başkanlığını yürüttüm. Başkanlık yapmış olduğum süre içerisinde engelliler ba


 
Bu sayfada alihaydarkoyun  Ali Haydar KOYUN şairi hakkında, alihaydarkoyun  Ali Haydar KOYUN kimdir, alihaydarkoyun  Ali Haydar KOYUN şiirleri,alihaydarkoyun  Ali Haydar KOYUN hakkında bilgi ve alihaydarkoyun  Ali Haydar KOYUN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.