E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ali Burhan Bilgiç

Ali Burhan Bilgiç

31 şiiri ve 1 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 31
Şiirleri
1
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ali Burhan  Bilgiç

Çevrimdışı

3 yıl 9 gün 3 saat 37 dakika 25 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
757
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
6.631
Yazıları Kaç Kere Okundu?
56
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Ali Burhan Bilgiç : Eğitimci Yazar ve şair 1960 yılında Adıyaman doğdu. Dedeleri Dağıstanda iç iç ala köyünden gelen bir ailenin 6 cı çoçuğu, Besni öğretmen Lisesi, Mersin Eğitim Enstitüsü, Ankara Gazi üniversitesi Eğitim Bilimler Fakültesi Eğitim Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ayrıca Anadolu üniversitesi işletme bölümünüde bitirdi. Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen ve Müfettiş olarak görev yaptı. Gümüşhane Kelkit, Samsun ve Adıyaman İllerinde öğretmen olarak, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa ve Adıyaman illerinde Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişi olarak görev yapdı. Salçalı Ekmek,Hasret çiçekleri, Her gün kar yağar mı? İsmli öyküleri ve şiir ve öyküleri ulusal ve uluslar arası Edebiyat Dergilerinde yayınlanmıştır.
TüRKİYE İLİM SAHİPLERİ BİRLİĞİ İLESAM üyesi Türkiye Edebiyat Yazarlar Fed. Yön. Kur. GANTEP GASED ÜYE ve MEB Müfettişi, NERGİZ İsimli edebiyat dergisi imtiyaz sahini ve Ga


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Ali Burhan Bilgiç  Ali Burhan Bilgiç şairi hakkında, Ali Burhan Bilgiç  Ali Burhan Bilgiç kimdir, Ali Burhan Bilgiç  Ali Burhan Bilgiç şiirleri,Ali Burhan Bilgiç  Ali Burhan Bilgiç hakkında bilgi ve Ali Burhan Bilgiç  Ali Burhan Bilgiç isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.