E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ali Akış Ali Akış
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Ali Akış yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Zamanın birinde;
Edebiyatla ilgili site olduğuna göre, 4 üyelik almasının nedeni belki de roman yazacaktır. Romanda yazacağı karakterleri geliştirme çabasındadır. Bi bakarsınız siyasi roman ya da polisiye roman olarak karşımızı çıkabilir. iyi düşünelim iyi olsun.
Fransız Mallarına Boykot Çağrısı
Fransa'nın Stockholm Büyükelçisi Etienne de Gonneville, ''Fransa Müslüman bir ülkedir. İslam Fransa'nın neredeyse en büyük dinidir. 4 ile 8 milyon arasında Müslüman Fransız var. Önce Müslümanlar bizi dinler'' ifadelerini kullandı. Fransa müslüman olmuş haberimiz yok. :))) Demokrasi batının cümlesi
ALASKA KURBAĞASI DEĞİLİM!..
yanlış anlamayında şimdiki çoğu kadınlar ne yapıyor? bulaşık makinası var çamaşır makinası var. elektrik süpürgesi var. ya yapar ya da yapmaz. Yemek dışardan ütü yapan az çocuk ya kreşte ya da bakıcıda. tırnaklar uzun, iş yapsa kırılır. saçlar için kuaförden çıkma işe gidip gel. hava 1500
e şıkkı
hakketten bizim hoca, 20 soru sorardı. hepsinde hiçbiri e şıkkı vardı . tabi 2 yanlış da 1 doğru götürüyordu. Hey gidi günler. övünmek gibi olmasında ben takılmadan dersinden geçmiştim. :)
Geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları sıkıntılar geçmişte durumları
Bence kafaya takmayın, su geçirmez çarşaflar var. Büyüyünce düzelir, çevremde akrabalarımda rastlamadım. Sağlık sitelerine yazsaydınız daha çok bilgilenirdiniz. ama makale yazayım diyorsanız o da ayrı konu. süper ötesi yamışsınız. başarılar dilerim. .)))
Zihin Notları "eksiltme"
yazıyı yorumlarla beraber okudum. Hocam kafanızdaki soruları cevaplayan birilerinin olmasının ne sakıncası olur ? burada takıldım. sohbetini dinlediğim mürşidim yok ama yüce Allah Araf süresi 186 da "Allah kimi saptırırsa,artık onun için hiçbir hidayetçi yoktur" buyuruyor. Nihayetinde etkilen
Değerli Dostlar...
ne ihracaat ediyorsunuz müslüm bey, hava mı? çok edebi yazı olmuş.
ZULKARNEYN "BİLGE KAAN" (OĞUZ HAN)
Hanımefendi, bir ırkı üstün görerek, diğer ırkların aşağı görülmesini islam reddeder. Amerikadaki olayları görüyorsunuz. Ben müslüman türk doğdum ama somalinin bir köyünde de doğabilirdim. Bu nasıl bakış açısı? Hz. Ali türk olmuş,arap olmuş ne farkeder? Allahın aslanı olduğu yetmez mi? Alla
IRKÇILIĞA HAYIR
maalesef, her ülkede var. Sadece renk meselesi değil, çeşit çeşit...
Aman dikkat
siyaset yasak size serbest iyiymiş.
İnsanın Yaratılması 1
Dünyevi bey, kendinizi çok yıpratmışsınız. Allah'a herşey kolay. Huzurla.
Merhaba Hece 5.1 Şair Ahmet ÇITAK ile Röportaj'ın 2. Bölümü
Maalesef ben burada okuduğum şiirleri 2. satırdan sonra bırakıyorum. Ah ulusal şairlerimiz gerçekten büyüksünüz.. Ama yazın. Selametle
Cehalet
Cahilliğin kitabını yazmış komşunuz. Ekranlarda gökbilimci mi desek bilim adamlarına ayıp olur, astrolog hanımlar var süslü püslü akrep burcu şöyle, boğa burcu satüründe falan filan zırvalar. Bunlarda modern cahiller mi oluyor ne. Selametle.
Two Tears İn A Bucket Mother Fuck İt Babe
Rahmetli Ecevit'in önüne de yazar kasa atıldığı günleri hatırlarsınız, neden derseniz Türkiye ekonomisini bildiğinize göre ,yaşınızı 40 yakın tahmin ettim.O günleride yazın. Selametle.
Yazdıklarımıza Yapıcı Olunması Üzerine
Sayın şair,ben de bilgisayardan uzak yakınımın şiirlerini yayınlamak için üye olmuştum. Çok şiir yayınlanıyor, eleştiri olacak kırmadan, racon kesmeden olursa iyi olur. Takılmamak lazım.
 
Bu sayfada Ali Akış  şairi hakkında, Ali Akış  kimdir, Ali Akış  şiirleri,Ali Akış  hakkında bilgi ve Ali Akış  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.