E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ahşap Ev Ahşap Ev
A.Ahmet Erenler
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Ahşap Ev yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
İlk adım Azazil
Zeynep Hanım'ın yazısına, insan olmanın erdem ve şerefini en güzel mısralarla ifade eden Şeyh Galib'in yorumu aşağıdadır. Selam ile... Ey dil ey dil niye bu rütbede pürgamsın sen Gerçi virane isen genc-i mutalsamsın sen Secde-ferma-yi melek zat-ı mükerremsin sen Bildiğin gibi değil cümlede
O BENİM AİLEM
Şiirine yazdığım yorumdaki iyi dileklerimi bir kezde burada tekrarlamak istiyorum.. Selam ile..
Söz Kızım Döneceğim!
Sevgili Mutedil, Ben her gün üç kez yaşıyorum bunları. Baba yüreğim her gün üç kez ayrılıyor, üç kez dönüyor. Seni herkesin anladığından üç kat daha iyi anlıyorum. Ama.. Sen benim duygularımı benden üç kez daha güzel ifade etmişsin. Kalemine sağlık.
SÖZ NEDİR Kİ
Dil'in Osmanlıca'daki bir karşılığı da "gönül" dür. Yazınızın sonunda dil ve gönül'ü buluşturmanız, ve sözü gönül diline getirmeniz bilmem bundan mıdır? Ey dil, ey dil niye bu rütbede pügamsın sen, Gerçi virane isen genc-i mutalsamsın sen. .. Hoşça bak zatına kim zübde-i alemsin sen Merdüm-i
 
Bu sayfada Ahşap Ev  A.Ahmet Erenler şairi hakkında, Ahşap Ev  A.Ahmet Erenler kimdir, Ahşap Ev  A.Ahmet Erenler şiirleri,Ahşap Ev  A.Ahmet Erenler hakkında bilgi ve Ahşap Ev  A.Ahmet Erenler isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.