E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ahmet Bektaş Ahmet Bektaş
Ahmet Bektaş
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Ahmet Bektaş üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
aysegulguncan ayşe yılmaz
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir insanın tanıyabileceği en değerli dostlardan biridir Ahmet Bektaş özellikle... İlminden, kalbinden, aklından ve yüreğinden binlerce feyz alıp, fikir ve imgelem dünyasına yepyeni ieler ekleyebileceği bir kültür aynasıdır Ahmet Bektaş.

Çocuk gibidir kalbi, küçükle küçük, büyükle büyük olması gerektiğinin idrakindedir. Merttir, yalansızdır, sevecendir, anlayışlıdır.

Konuştukça onunla ufkunuzdaki gelişmeye an be an şahit olmakta tereddüte düşmezsiniz. Sağlam bir kalemi ve kalemini aynı sağlmalıkla besleyen etik değerleri vardır.

Hem sanalda, hem reelde kısacası her yerde en değerli büyüklerimden ve dost addeddiğim ayılı isimlerden biridir. Gülümseten, yer yer düşündüren ama en önemlisi hayatımın her anında "iyi ki varsın be abim" dedirtendir.

Onu çok seviyorum.

Siz de sevin heee:)
 
Bu sayfada Ahmet Bektaş  Ahmet Bektaş şairi hakkında, Ahmet Bektaş  Ahmet Bektaş kimdir, Ahmet Bektaş  Ahmet Bektaş şiirleri,Ahmet Bektaş  Ahmet Bektaş hakkında bilgi ve Ahmet Bektaş  Ahmet Bektaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.