E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ahmet AY 21 Ahmet AY 21
Ahmet AY
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Ahmet AY 21 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Sen Tarif Edilmeye Değersin...
Ne kadar da geliyorum desen de bu sonbahar da sensiz geçecek biliyorum. Sen sonbaharlarda değil baharlar da bile gelmedin. Oysa çiçeğindim açacak. Harika duygularla donanmış bir yazı. Daha da uzun yazıların olması temennisiyle.
SON SAVAŞ VE HZ. İSA
Lezzete doyum olmaz yazı bu olsa gerek, Saygılar üstadım.
Doğum günümü unutmak.
Her saniyen, her dakikan, her saatin, her günün, her haftan, her ayın her mevsimin, yer yılın ve tüm ömrün güzelliklerle dolu olsun. İyiki doğdun ve iyiki paylaşıyorsun. Unutan mı? Layık değilmiş.
Platonik Aşkım
Not: Muhattabına yazılmıştır, ben masumum. Ahmet AY 21 tarafından 1/24/2010 10:09:39 PM zamanında düzenlenmiştir. Ahmet AY 21 tarafından 1/24/2010 10:09:53 PM zamanında düzenlenmiştir.
EL İNSAF
Evet üstadım, Onurlu yaşamak için daha aydınlık yarınların inşasından geçer. Paranın değer değil vasıta olması gerek. Selam ve saygılar.
ZAZACA ÜZERİNE
Bir zaza olarak bu yazıyı keyifle okudum. Bingöllü olan hemşerimiz Mehmet AYDAR tarafından Zazaca sözlük çıkarıldı. Yeni yeni bu dil ve kültürle lgil çalışmalar yapılmaktadır.
İLK ÖĞRETMENİM
Oldukça duygulandım; akıcı, duygu dolu, insalık ve sevgi ile yoğrulan bir yazı. Teşekkürler...
Serinlettim ya!
Çok akıcı, sürükleyici bir yazıya torun sevgisi katılınca böyle harika oluyormuş. Saygılar.
Ölümün Cevabı Yok!..
Sayın Dallı, Öncelikle harika bir yazı okuduğum için çok teşekkür ediyorum. Elbette bir insanın öldürülmesini insanlığın öldürülmesi telekkisinden dolayı savaş, katl, şiddet ve genel anlamda zulüm karşıtıyız. Ancak inanın ki söz konusu il ve bölgede pek çok insan aynı med-cezirleri yaşamıştır. Ki
biri beni takip ediyor
Bir tohum insanlık (yeşerip bitsin), Bir tohum insanlığa (yetecek) besin Ve Bir tohum (adaletle, eşitlik ve onurla yoğrulmuş) sevgiyle dağıtılmak için kullanılabilseydik besini...
bekleyiş
Neler buluyorum kendimden neler neler? Dileğim "Gözler yollarda öksüz kalmasın" Esenlik dolu olasınız...
DİN NASIL SEÇİLİR, ŞART MIDIR?
Bı rasti gelleki baş bu bıraye delal... Gerçekten çok güzeldi değerli kardeş.
bugün ihanetin hasad mevsimidir
Son paragrafta somutlaşan içtenlik bana yürekten eyvallah deme payını düşürdü. Sağolun üstadım.
yasemin00(Yasemin CANAN): ' Yüreği dudağında bir kadındır Yasemin ' ...Söyleyişi
Enfes bir söyleşi bitmesini itemezdim. Yüreğiniz nefesini daima üflesin.
YAĞMURSU DOKUNUŞLAR
Güneş'i kutlamaktan öte bir ödülle ödüllendirmek isterdim; Bize bu güzel öyküyü kazandırmadaki katkısından dolayı. Sayın yazara da elbette çok şey borçluyuz. Ancak ben "Güneş'in 'değdiği yerin' güzelliklerini aydınlatarak" gösterdiği için tebrike doyamıyorum. Eyvallah Güneş ve deşifre olan yürek!
AKLIMI SEVEYİM / deneme
"Dünyanın, insanca yaşam lehine değişip gelişebilmesi için; özgün, karşıcı, sorgulayan, sentez yapabilen akıllara ihtiyacı var." Ne Türk(iye) aklı -ki "beyani"dir, ne doğu aklının oluşumu -ki "irfani"dir ve ne de batı aklının oluşumu (izninizle son defa) -ki "rasyonalist"tir sorgulamayı esas alan,
KİM DAHA ÇOK İNSAN / öykü
Eyvallah.
EMİN ÇÖLAŞAN'A AÇIK MEKTUP
Biz kim, onlar kim? Hainler kim? Ve Siz kimsiniz? Hain damgasını vurma hakkını (varsa öyle bir hak) kimden aldınız? Tabi insan saçmalama hakkını kullanma özgürlüğüne de sahiptir... Ahmet AY 21 tarafından 1/1/2010 7:55:14 PM zamanında düzenlenmiştir.
EMİN ÇÖLAŞAN'A AÇIK MEKTUP
Saın lazuşağı yazımın bir kısmına katılmamanızı anlıyorum. Çamur atnaktan ziyade olu bitenleri çamurların temizlenmesi olarak değeelendiriyorum. Saygılar ve esenlik dolu yıllara...
EMİN ÇÖLAŞAN'A AÇIK MEKTUP
Sayın YILDIRIM ve Sayın TATLITÜRK Beylere çok teşekkür ediyorum. Sayın UMUT demokrasiye saygıda size katılıyorum ancak bunu bizler sağlamalıyız. Yukarıdan aşağıya; demokratik kültür ve bilinçle. Gözaltıların suçlu olma ihtimaline binaen olduğunu unutmayalım. Serbest kalmaları da suçsuz oldukların
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ahmet AY 21  Ahmet AY şairi hakkında, Ahmet AY 21  Ahmet AY kimdir, Ahmet AY 21  Ahmet AY şiirleri,Ahmet AY 21  Ahmet AY hakkında bilgi ve Ahmet AY 21  Ahmet AY isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.