E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Afet İnce Kırat Afet İnce Kırat
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

Afet İnce Kırat yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
TELEPATİ
selam, ilgimi çekti burası. 3 yıldır üyeyim ama ilk defa restladım. sormak istediğim şeyler var size nasıl ulaşabilirim?

...
BU ÜLKEDE İYİ BİR YERLERDE OLMAK İÇİN HANGİLERİ GEREKİR?
B- Başkalarına karşı acımasız olmak. C- Kültürlü olmak. Ç- Çalışkan olmak. E- Etliye sütlüye karışmamak. F Farklı ve kolay yalan söyleyebilmek. G- Güçlü bir insana sırtınızı dayamak. H- Her hal u kârda susmak ve çok iyi söz dinlemek. I- Ilımlı olup, iyi bir dalkavuk özelliğine sahip olmak. İ- İyi bir üniversite bitirmek. N- Nabza göre şerbet vermek? O- Oturduğunuz yerde çalışıyor görünerek ,ayak oyunlarını çok iyi bilmek. Ö- Ölçme ve değerlendirme sınavlarından çok yüksek notlar almak. P- Pek çok şeye itiraz etmeden boynunuzu büküp, köleleşmek. S- Seks, Sevimli ve şık bir bayan olmak. U- Usta bir rol yapma yeteneğine sahip olmak. Z- Zamanın siyasî gücünün yandaşı olmak. Bana göre 29 harften kalanlar bunlar. Nice tahsilli, bilgili, çalışkan, dürüst, vakarlı.... Daha nice güzel özelliklere sahip insan sürünürken bu ülkede baştacı edilenleri her gün izliyoruz. İstisnalar kaideyi bozmaz elbette. Değerinin bilinmesi, iyi bir mevkiye ulaşmak için önce ünlü olacaksın, daha sonrası kendiliğinden gelecektir. Yoksa ömür boyu diğerlerine ya imrenerek, ya da tiksinerek bakarsın.

...
 
Bu sayfada Afet İnce Kırat  şairi hakkında, Afet İnce Kırat  kimdir, Afet İnce Kırat  şiirleri,Afet İnce Kırat  hakkında bilgi ve Afet İnce Kırat  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.