E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
adrenalinaz adrenalinaz
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

adrenalinaz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
KÖYLÜ VE AĞAÇ
geleceğin yazarı desem abartmış olmam değilmi inşallah devam edersin yazmaya minicik yüreğine teşekkürler varolsun duyguların hiç eksilmesin tebrikler selamlarımla minik dostum.
BİR KELİME CELLADININ ANILARI
kısa ama haklı ve etkileyici doğru sözene denir üstadım tebrikler.
Çocuklar gibi şendik kahkahalarımızda..
Güzel yüreğine kalemine teşekkürler ema dost hep böyle çoçuklar gibi şen kalabilsek keşke kutlarım iyi geceler.
HAKKINIZI HELAL EDİN DOSTLARIM....
Yüreğini sevgi,lere açmış güzide kaleminden dökülen duygu yüklü şiirlerini okumaktan her zaman keyif almışımdır seni en kısa zamanda aramızda görmek isteriz yanınızda olamazsakta dualarımızla yanındayız geçmiş olsun der bir an evvel sağlığına kavuşman için yüce ALLAH tan duacıyız.
BESİLİ HÜRREM İLE AKSAK TİMUR AŞKI -3-
Tebrikler sami bey çok harikaydı hem güldüm hem büyük keyif aldım yüreğin ve kalemin susmasın iyi geceler kal sağlıcakla.
KAZA GELİYORUM DEMEZ...!
Değerli arkadaşım çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim sağlığınıza duacıyız.
Eskinin Nostaljisi
gülsen hanım beni de eskilere götürdünüz o telden arabalarla oynardık babam çember yapardı onu çevirirdik büyük zevkle topaçlarımız vardı maziyi yaşamak isterim yine ama nerde keşke hiç büyümeseydik değerli kalem sizi kutlar teşekkür ederim az da olsa çoçukluğuma götürdünüz kaleminiz daim olsun yü
EN GÜZEL CUMARTESİ
benim için tesadüf ve sıradışı birgün oldu aranızda olmaktan mutluluk duydum hepinize teşekkür ederim güzel bir anı oldu benim için.
Asık Yüzlüler! Hayata Gülümseyin
hayatta daima mutlu olabilmen temennilerimle pozitif enerjiniz hiç eksilmesin saygılarımla.
 
Bu sayfada adrenalinaz  şairi hakkında, adrenalinaz  kimdir, adrenalinaz  şiirleri,adrenalinaz  hakkında bilgi ve adrenalinaz  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.