E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Adem Öztürk Renas Adem Öztürk Renas
Adem Öztürk
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Adem Öztürk Renas yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
baba...
yazdığın yorumla meraklanıp uğradım sayfana, uğradığım iyi olmuş, güzel bir yürekle karşılaştım. biraz daha tasvir ve biraz daha kurguyla -belki biraz da sanat- daha iyi işler çıkacaktır ortaya. girdiğin yolda başarılar dilerim.
Sosyalizme Dair
sosyalizmi anlamadan kötüleyenlerin diyarında sosyalizmi özümseyerek sevenlere selam olsun. kutlarım hocam. selamla.
TÜRKİYE SOSYALİST SOLUN’DA ULUSAL YAKLAŞIM: MİLLİ DEMOKRATİK DEVRİM VE GÜNÜMÜZE KADAR UZANAN ETKİ VE OLABİLİRLİĞİ
Olaya incelemiş lakin en önemli ayrıntılardan biri olan Dev-Yol hareketini dışarıda bırakmış bir açıklama. Zira Türkiye devrimci hareketi içinde Dev-Yol'un deneyimleri önemlidir ve atlanmamalıdır. Devrimci Yol hareketi gücünü tamamen halktan alan, tabandan gelen bir hareketin başarılı olabileceğini
33 - BAŞARININ SIRRI
yüz bilmem kaç yıldır değişen bir şey yok demek ki : "işçilerin zincirlerinden başka kaybedecekleri birşeyleri yok!" kutlarım kalemi. selametle.
 
Bu sayfada Adem Öztürk Renas  Adem Öztürk şairi hakkında, Adem Öztürk Renas  Adem Öztürk kimdir, Adem Öztürk Renas  Adem Öztürk şiirleri,Adem Öztürk Renas  Adem Öztürk hakkında bilgi ve Adem Öztürk Renas  Adem Öztürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.