E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
a.yüksel şanlıer

a.yüksel şanlıer

2270 şiiri ve 173 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Sana kötülük yapana iyilik yap, kini kinle yenemezsin
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 2270
Şiirleri
173
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
A.Yüksel Şanlıer

Çevrimdışı

13 yıl 5 ay 5 gün 13 saat  boyunca üye

Diyor ki;
Sana kötülük yapana iyilik yap, kini kinle yenemezsin
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
101.843
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
2.443.467
Yazıları Kaç Kere Okundu?
176.007
Üyesi olduğu atölyeler

DUYGULARIN ADRESİ Öykü Atölyesi ŞİİR YORUMU ATÖLYESİ ŞİİR YORUM KİTAP CD KLİP RADYOCULUK Hayatı Seslendiriyoruz. Seslendirmen Hayata Ses Olanlar
Şiir Portfolyoları

550823
ağıt

Kendisi Hakkında Yazdığı

A. Yüksel Şanlıer kimdir?


….Yüksel Şanlıer Karaman ili Ermenek ilçesinde 1946 yılında doğan, o günün şartları ve ortamı içinde ilçede var olan ilk ve orta okulunu ilçede bitirdikten sonra zaruret karşısında, yatılı devlet sınavlarına girmiş, girdiği bu imtihanda, dört yıllık yatılı Düzce orman tekniker okulunu kazanmış ve buradan 1965 yılında mezun olmuştur.

….Daha sonra bir ara girdiği ,Sakarya üniversitesi mühendislik fakültesine de girerek, bu fakültenin orman ürünleri ve sanayi bölümünü bitirmiştir.

….Evli ve iki çocuk babası olan A. Yüksel Şanlıer Anadolu’nun birçok yerlerinde değişik görevler yaptıktan sonra 1976 yılında İçel ili Anamur ilçesi Orman işletmesinde Çaltıbükü bölgesi şefi olarak ve bu bölgenin yanı sıra da, vekaleten Gökcesu ve bir yıla yakın bir sürede Merkez şefliklerinin idaresini kendi esas bölgesi ile birlikte yapmıştır yürütmüş


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri
Bu sayfada a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer şairi hakkında, a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer kimdir, a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer şiirleri,a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer hakkında bilgi ve a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.