E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
((Ayşe)) ((Ayşe))
Ayşe Şener
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

((Ayşe)) yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
GEÇEN GÜNLERE VE GEÇİRECEĞİMİZ GÜNLERE....
Hiç ayırmasın Allah canım benim :)
*Eylül BakışLı'ma *...
:(:(: Seni çok seviyorum..
Hayat Devam Ediyor...
Her şeye rağmen Hayat yaşamaya değer..
yokluğunun ayak izleri...II
Gözlerimi kapattığımda nefesime uzanan tek şey yokluğun olmasaydı da .. Zemheri ayazında direnseydim inadına yokluğuna.. Çok çok çok güzeldi.. Kutlarım..Sevgimle..
EN KIRILGAN YANIMDIN SEN
Hep böyLe oLur..Aman sevdikLerimize bişe oLmasın.Her acıyı biz yaşarız değiL mi...
HAYATI YAKALA,ATLAMA VE YASA
Sevmeyi seviyorm ama artk bişeyi severken korkuOrm..Nedense işte.. Hayatın içindendi bebeem..:) seni seviorum:)
Asla Pes Etme Aska Devam
Bence bu bir şiir değil bu bir yazı ve doğru yerde... sadece şiir şeklinde yazıLmş ama içerik öyLe deiL.. Ve de qüzeL mesajlar içerio..Aynen öyle canm arkadaşım..Ama snn için öyle asla pes etme aşk devam :):):)
öLümSüz aŞk
İşte şimdi geliyorum yanına ,ayaklarım boşlukta sallanırken ,gece 3’ü yarım gecerken... Aşkımızı ölümsüzleştirmeye geliyorum BİRTANEM... çok güzeLdi..Ölümüne sevmek!..
Mutluğun mutluluğumdur
Çok çok güzeLdi... günün yazısı oLmak az biLe.. Çktan qönLümde yer etti biLe... Ve can yaktı sanki... Yada yanan yaraya göz açtı.. MükemMeLdi..!
ÖLDÜM
siz yaşıyorsunuz:) o kadr sevndim ki.. dün forumda o haberi grünce içim burkuLdu bakışlarım donukLaştı... ama yaşıyorsunuz... ALLahm hayırlı uzun ömrlerr versin size sevdikLerinizLe..
GÖZLERİMİ DE AL
içim acıdı.. çk beqendm... tbrk ederim..
AVUÇLARIMDA HÜZÜN...SEN YOKSUN
Benden bir yanıt bekliyorsan eğer ki şudur sevgili… Yüzün ellerime yüz çevirmiş neylersin… Avuçlarımda hüzün. Sen yoksun… harikaydı... yaşayarak okudum resmen.. çk beğendim.. harika bi kalemin ve yüreğin var..sevgiLermLE
** SENDE UNUTAMA BENİ **
işte! ayrıLıqın bi insanda yarattığı yıkımın izi bu... acının yürekden kağıda akışı bu...kalemin yüreğin sesine tercüman oLuşu bu... içimdeki özLemLe içimdeki acıyLa içimde hüzünLe birlikte okudum bu yzııyı.. işte yaşadığım şey bu dedim.. harikaydınız... sevgiLermLE
**hüzün**
teşekkür ederim!sevgilerimle!
**hüzün**
öyle birisi var zaten.. ama o zaman öle bi dostum yoktu... teşekkürler!
bu yağmur...!
evet orası öyle.. ama bu yazının yazılış amacı.. ne yağmuru,ne hıçkırığı,ne ölümü kötülemek değil.. teşekkürler yorumunuz için
NEdEnSiZ!
ya neden kısa.. bilmiyorum öyle okulda bir derste yazdım! uzatmak yazıyı bozardı.. kalemim bi an sustu orda yani! teşekkr ederim
ölüm qibidr yalnızlık!
teşekkür ederim!
 
Bu sayfada ((Ayşe))  Ayşe Şener şairi hakkında, ((Ayşe))  Ayşe Şener kimdir, ((Ayşe))  Ayşe Şener şiirleri,((Ayşe))  Ayşe Şener hakkında bilgi ve ((Ayşe))  Ayşe Şener isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.