E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yaşanmamış Aşkların Şairi Yaşanmamış Aşkların Şairi
VECDİ MURAT SOYDAN
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Yaşanmamış Aşkların Şairi şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ÇIKMAZ BU SOKAK
Sizinki de çıkmaz sokak... tesadüf olmuş. Kutlarım.
Sitem
Düzeltme butonu var, şiiri düzenle kısmına girip, düzenleyebilirsiniz. Kimlik onaylı üyeler düzeltebiliyorlar. Şiirlerinizin yer aldığı sayfanızın bulunduğu alanın sağ tarafında İŞLEMLER butonu var. Oradan da düzeltebilirsiniz. Şiiriniz hüzünlüydü, mısralarda kalması dileklerimle. Sağlıcak
Şiire Dair
Ben gelinlik kızları giydirip süsler gibi şiirler yazdım da ne oldu? Kelimelerin en güzellerini seçip, özene bezene mısralara serpiştirdim de ne kazandım? Tatlı bir yorgunluktur emek işçiliğim. Muhatabına asla ama asla ulaşamayacağını bile bile. Bildiğim tek gerçek var : Ruhlar daima hisseder. Dille
MENEKŞE GÖZLER
Bir baktı yüzüme, feleğim şaştı! Gözleri ıpıslak, kirpiği yaştı… Tam, vuruldum derken, tepeyi aştı! Duymadı sesimi, feryat ederken… Ustaya selam olsun, sağlıcakla, sevgiler, saygılar....
BİÇARE OLURSUN
Gönülden kutlarım, eleştirilecek hiç bir husus göremedim. Amacım eleştiri yapmak da değil. Siz yetenekli bir kalemsiniz. O eleştirileri yapmamış olsaydım, bu nefis şiiri okuyamayacaktım. Başarılar, sağlıcakla.
....SIKILDIM ARTIK....
USTAAAAAAAAAAAAAAAAA SEN VAR YA SENNNNN, HARİKASINNNNNN VE DE ÇOK HAKLI.. BEN KOLAYINI BULDUM, ÇOK DA BASİT. BÖYLE KARAKTERSİZLERİ HAYATIMDAN ÇIKARIYORUM.. SAYGILAR.
"SEVDİM'SE AŞK'LA SEVDİM..!"
NEFİS BİR ŞİİR OLMUŞ, KUTLARIM EMEĞİNİZİ. PAYLAŞTIĞINIZ MISRALAR DA HARİKAYDI VE DE ÇOK ANLAMLI. SAYGILAR.
YEDİK İÇTİK
Kız alarak kız verdik dünür olduk yâr olduk Hain oldu küs olduk, melun soğuk kar olduk. Maalesef öyle olduk. Anlamlı ve düşündürücüydü mısralar, sağlıcakla kalınız.
CAN BABAM
Allah gani gani rahmet eylesin. Sağlıcakla kalınız.
Dün komşum Ahirete yürüdü ölümü unutmayalım
Çok doğru kelamlar ve tespitler. Kutlarım, sağlıcakla.
MAZİMİZ
Gittiğim her yerde bir anımız var Yarım ay yıldızlar andırır bizi Baktıkça geriye hoş yanımız var Belki de bu geçmiş döndürür bizi Mahir kaleminizi kutlarım, nefis bir şiir daha okudum. Sağlıcakla.
Ne mutlu…
Kutsaldır Vatan, Bayrak, yapmamalı ihanet. Dokunmasın mülküne bin bir çeşit melanet. Değer biçilmez asla Atalardan emanet. Vatan için canını verenlere ne mutlu. Gönülden kutlarım, mahir kaleminiz hep yazsın. Saygılar değerli ustam.
"TEK ÇARE DOLMA KALEM"
''Tükenmezler tükenmiş, tek çare dolma kalem'' Duyarlı yüreğinize ve mahir kaleminize selam olsun. Saygılar.
ATEŞTEN ÖFKELERİM
Saygın kalemizi tebrik ederim, yine oldukça duygusal ve hüzünlü bir şiir okudum. Sağlıcakla.
seviyorum seni
Nefis bir şiir yazmışsınız.Okuyunca dedim ki kendi kendime; '' Hep ben sevecek değilim ya şiirlerimdeki hayali sevgiliyi. Sev ulan.. sen de sev şiirlerinde.Helal olsun.. sev işte, hep sev, sevmekten başka neyimiz kaldı ki?'' Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim.
Toprak ana
bravo usta.. sağlıcakla.
Gönül İklimi
Dört mevsim yedi iklim gönül asi, aheste Hakikat; gökkuşağı göğsümü daraltıyor Sadağımda efkârım dilimde mahur beste Güneşe sırtı veren kalp lütufla atıyor Emek vererek yazdığınız çok belli. Kutlarım efendim.
Yar Beni Beni..
Ustaya saygılar... sevgiler, selamlar. Yine hüzünleri döktürmüşsünüz ağabey. Sağlıcakla.
KAL SEVDİĞİM
Her mevsim anılarda tazelenir izlerin Ruhum hicranla yanar hasret dolar özlerim Sensiz tadı olmuyor baharların yazların Saklı sevda bahçemde solmadan kal sevdiğim Bravo... nefis bir hece şiiri okudum. Yürek sesiniz hep çağlasın.
kapının fakiri‘
iâdetense kelimesini anlayamadım. kaleminize özgü mısralardı. kutlarım.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN şairi hakkında, Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN kimdir, Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN şiirleri,Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN hakkında bilgi ve Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.