E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yaşanmamış Aşkların Şairi Yaşanmamış Aşkların Şairi
VECDİ MURAT SOYDAN
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Yaşanmamış Aşkların Şairi şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Gülom
Ne mutlu size.Gerçeklerle hayallerin karışımından nefis bir şiir çıkmış. Sağlıcakla kalınız usta.
....AYDA BİR HABER YOLLA....
USTAAAAAAAAA.. HARİKASIN.. VAR OLASIN... SELAMLAR...
Muhteşem Aşkım
BESTELENESİ GÜZELLİKTE NEFİS BİR ŞİİR OKUDUM KALEMİNİZDEN. KUTLARIM EMEKLERİNİZİ. SELAM VE SAYGILAR.
BEN SENİ HİÇ TERKETMEDİM Kİ
ŞİİR Mİ ÖYKÜYE BASKIN ÇIKTI, ÖYKÜ MÜ ŞİİRE. ENFES.. OLAĞAN ÜSTÜ BİR ŞİİR OKUDUM VE TABİ DE MUHTEŞEMDİ YORUMUNUZ. ŞİİRSİZ KALMAYIN ŞİİRLERİN DOKTORU. SELAMLAR, SAYGILAR....
SENSİZLİK ÖLÜM
DUYGU DOLU NEFİS, HER ZAMANKİ AKICILIĞINDA SEVDAYLA VE HASRETLE ÖRÜLÜ MISRALARDI. GÜNE DÜŞEN ŞİİRİNİZ ÖDÜLÜ FAZLASIYLA HAK ETMİŞ. SAYGILAR USTA.
Hülya nasıl çöllere düşmedin dersen(arşiv)
Düşündüren ve tevekkül etmeye teşvik eden nefis bir şiir daha okudum kaleminizden. Saygılar, selamlar değerli ağabeyim.
AŞK ŞÜBESİ
Offff ustam.. Şahsınıza münhasır,çok keyif aldım okurken. Çok anlamlı ve farklı bir yazım tarzı. Bu da sizin farkınızı ortaya koyuyor. Saygılar...
=== VURUN DALGALAR ====
Ustaaaaa.. harikasın. Yazdın demek deniz kıyısında bir şiir. Mükemmel olmuş. Selamlar, sevgiler, saygılar.
UZUN SÜRDÜ BU BAHAR
Yorumsuz... BIRAK BENİ HAYKIRAYIM Ben en hakîr bir insanı kardeş sayan bir rûhum; Bende esîr yaratmayan bir Tanrı'ya îman var; Paçavralar altındaki yoksul beni yaralar; Mazlumların intikamı olmak için doğmuşum. Volkan söner, lâkin benim alevlerim eksilmez; Bora geçer, lâkin benim köp
Alçalacaksın
Tek dörtlük... hiç alışılmadık bir durum.Ustadan olursa şiir keyfimiz yarım kalmasın, selamlar ustam. Saygılar.
....SEVDİN GÜZLERİ....
Şiir de yorum da fon da harikaydı ustaaa... Kutlarım güne düşen şiirinizi.. Selamlar, sevgiler, saygılar....
MAHZUN KALBİM
Tekniği ve kurgusu nefisti. Hak ettiği değeri almış ustam. Darısı başımıza. Jüri beni es geçiyor, yok hükmündeyim bu sitede. Saygılar.
BAK HELE GARDAŞ 2
Ölüm hayatın gerçeği. Ne de güzel açıklamışsınız. Akıcı, etkili, harikaydı. Kutlarım sizi ustam. Sağlıcakla kalınız.
Mehtabın Işığında
Öncelikle güne düşen bu enfes şiirinizden dolayı sizi kutlarım değerli hocam. Akıcı, açıklayıcı, öğretici nefis bir şiirdi. Kutlarım, sağlıcakla kalınız.
Can kendinden beziyor
Ustam.. Emeğinizi kutlarım, zor bir şiir olduğunu artık idrak edebiliyorum, en azından benim için çok zor, çünkü anladım ki hece şiirleri yazmak büyük bir emek, zaman gerektiriyor. Ama ustam için, her zamanki alışkanlık hükmündedir. Sağlıcakla kalınız, selamlar, sevgiler, saygılar büyük ustam.
Majüskül İmza
Offfffff ağabey, değerli büyüğüm, nefis mısralardı, tam bir duygu sağanağıydı. Allah rahmet etsin babanıza. Ne mutlu size. Güzel bir miras bırakmış, dürüstlük, onur, gurur,güzel ahlak... Sağlıcakla kalınız, selamlar, sevgiler, saygılar. Majüskül'ün anlamını da sayenizde öğrendim. BÜYÜK HARF demek
Ü l k e . . .
Renklerin dilinden anlıyorsunuz.Özellikle kırmızı renkte takıldım. Tesadüf olamaz tabi, kırmızı renk acıktırırmış insanları. Gıda ürünlerinin ambalajları da bu nedenle kırmızı yapılırmış bilerek. Diğer renkler huzur demek, sakinlik demek, saflık demek. Kutlarım sizi.
SÖZ
Ahhhhh ağabey, içimizi kavurdun. İnanamadık vefat ettiğine. Son şiirinde de içine mi doğmuş ölüm? Gönüllerimizde yaşayacaksın can ağebeyim. Eserlerinle yaşayacaksın. Acımız çok büyüktür, çokkk hem de.
RAMAZANDA
Kutlarım emeğinizi, anlamlı mısralardı.
SEVDAN GİYOTİN
Hüzünlü şiirleri kaleminizden okumak hem düşündürüyor yazılanları, hem de nefis fon müzikleri eşliğinde okumak lezzet veriyor, kaleminiz hep yazsın. Sağlıcakla kalınız.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN şairi hakkında, Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN kimdir, Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN şiirleri,Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN hakkında bilgi ve Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.