E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yaşanmamış Aşkların Şairi

Yaşanmamış Aşkların Şairi

316 şiiri ve 80 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Sevgimle kal, hep bende saklı kal, gitme canım, terk etme yüreğimi, sensiz müebbetlerdeyim. Vecdi Murat SOYDAN
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 316
Şiirleri
80
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
VECDİ MURAT SOYDAN

Çevrimdışı

8 yıl  boyunca üye

Diyor ki;
Sevgimle kal, hep bende saklı kal, gitme canım, terk etme yüreğimi, sensiz müebbetlerdeyim. Vecdi Murat SOYDAN
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
53.325
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
370.661
Yazıları Kaç Kere Okundu?
111.555
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Adım soyadım Türk sinemasının ünlü aktörü Murat Soydan ile aynı. Sanatçıların çoğu takma isim kullanırlar, bu anlamda espriyle karışık diyorum ki, ' Gerçek olanı benim. ' Tiyatroya çok merakım vardı, ancak maddi imkansızlıklardan dolayı konservatuvara kayıt yaptıramadım.Beni okutan iş adamı büyüğüm, konservatuvar bölümünde okumak için üniversitede tercih yapacağım zaman, ‘’ Artist mi olacan lan? Ekmek mi var tiyatroda? Aç kalırsın aç... Adam gibi bir bölüme kaydını yaptır.’’ demişti. Tabi, o öyle deyince, ‘’Evet, ben artist olmak istiyorum.''diyemezdim. Artist olamadım ama tiyatroyu hep sevdim. Zamanı geri alsak, hangi mesleği seçerdin deselerdi, hiç düşünmeden ‘’ tiyatro ‘’ derdim.

06 Ekim 1969 yılında Ankara'da doğdum. Annem ve babam evlendiklerinde birlikte açık hava sinemasına giderlermiş. Murat SOYDAN o yıllarda fırtına gibi esiyormuş, filmleri de ilgiyle izleniyormuş. Annem daha


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Yaşanmamış Aşkların Şairi  VECDİ MURAT SOYDAN şairi hakkında, Yaşanmamış Aşkların Şairi  VECDİ MURAT SOYDAN kimdir, Yaşanmamış Aşkların Şairi  VECDİ MURAT SOYDAN şiirleri,Yaşanmamış Aşkların Şairi  VECDİ MURAT SOYDAN hakkında bilgi ve Yaşanmamış Aşkların Şairi  VECDİ MURAT SOYDAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.