E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
TC Sami Arlan TC Sami Arlan
Sami Arlan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
Profil anasayfasına geri dön
Şiirleri
Şiirlere yaptığı yorumlar
Tanıtım yazısı
Resimli şiirleri
Yazılara yaptığı yorumlar
Ne dediler?
Sesli (mp3) şiirleri
Forumlara yaptığı yorumlar
Blogları
Yazıları
Ne Nedir'e yaptığı yorumlar
Fotoğrafları
Açtığı forum konuları
Blog yorumları
   
Üyesi olduğu atölyeler
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

TC Sami Arlan
22,01,1958 de Manisa/Soma da doğmuşum.Babam Trabzon/Çaykara/Taşkıran Köyünden,Annem Manisa/Soma/Pölderen Köyünden,Kızlarım Soma da doğdular,şuan,emekliyim,Balıkesir/Edremit/AKÇAY'da oturuyorum.Kafanız karıştı demi ŞİMDİ BEN NERELİYİM.Hayatımda en çok sevdiğim, hoşlandığım kendi hayatımdan kesitler olan gerçek hayat şiirlerimi, öykülerimi, ve denemelerimi yazmak.Şiir okumayı elimden geldiğince yazabilmeyi çok çok seviyorum, dedimya kendi düşüncelerimi, yaşantımdan kesitler sunuyorum.Tüm Şiirlerim NOTER kayıtlı onaylıdırlar.Şiirlerim, Öykülerim ben Sami Arlan'ı yansıtıyor tüm okurlarıma sonsuz sevgilerimi gönderiyorum sevgi yolunuz hep ışıklarla dolu aydınlık olsun saygılarımla..Akçay sizlere el sallıyor.Sami ARLAN..

http://ihlamurlaraltinda58.blogspot.com/?zx=53c6dd7546195744


 
Bu sayfada TC Sami Arlan Sami Arlan şairi hakkında, TC Sami Arlan Sami Arlan kimdir, TC Sami Arlan Sami Arlan şiirleri,TC Sami Arlan Sami Arlan hakkında bilgi ve TC Sami Arlan Sami Arlan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.