E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
şiir yürekli
şiir yürekli
sevda doğan karakaş
Çevrimdışı

1 yıl 19 gün 2 saat 14 dakika  boyunca üye

Diyor ki;
Bir şehir senin adına dualara sözlendi, Hadi amin de arşa yükselsin duamız!!!
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.671
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
12.225
Yazıları Kaç Kere Okundu?
687
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

şiir yürekli

(sevda doğan karakaş)
Üye
Bir şehir senin adına dualara sözlendi, Hadi amin de arşa yükselsin duamız!!!
Kendisi Hakkında Yazdığı

1986 yılında Tokatın Niksar ilçesinde doğmustur .İlk ,orta ve lise öğrenimini Niksar ilçesinde tamamladıktan sonra 2006 yılında Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesinde çocuk gelişimi bölümünü bitirmiştir. 2006 tarihinden beri çeşitli okullarda Anasınıfı öğretmenliği ve özel eğitim kurumlarında çalışmıştır..
Bunun yanı sıra şiire aşık kişiliği vesilesiyle bir çok şiire imza atmış ve ilk şiir kitabı 'Yorgun Yürekli Sevdam' adlı kitabını çıkarmıştır. Ayrıca ikinci şiir kitabını hazırlamaktadır.
Duygusal ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir .Bu vesileyle bir çok sosyal projede de yer almaya calışmaktadır.. Sevda Doğan karakaş evli ve çorum da yaşamaktadır..Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada şiir yürekli  sevda doğan karakaş şairi hakkında, şiir yürekli  sevda doğan karakaş kimdir, şiir yürekli  sevda doğan karakaş şiirleri,şiir yürekli  sevda doğan karakaş hakkında bilgi ve şiir yürekli  sevda doğan karakaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.