E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
şiir yürekli

şiir yürekli

98 şiiri ve 5 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Ezan okunurken ettiğim yeminden selalarım okunurken vazgeçer miyim sandın!
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 98
Şiirleri
5
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
sevda doğan karakaş

Çevrimdışı

1 yıl 14 gün 1 saat 13 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Ezan okunurken ettiğim yeminden selalarım okunurken vazgeçer miyim sandın!
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
2.566
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
19.979
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.062
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

SEVDA DOĞAN KARAKAŞ

1986 yılında Tokatın Niksar ilçesinde doğmuştur .İlk ,orta ve lise öğrenimini Niksar ilçesinde tamamladıktan sonra 2006 yılında Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesinde çocuk gelişimi bölümünü bitirmiştir. 2006 tarihinden beri çeşitli okullarda Anasınıfı öğretmenliği ve özel eğitim kurumlarında çalışmıştır..
Bunun yanı sıra şiire aşık kişiliği vesilesiyle bir çok şiire imza atmış ve ilk şiir kitabı 'Yorgun Yürekli Sevdam' adlı kitabını çıkararak yüreklere şiirleriyle hükmetmiştir.. Tokat 2016 yılında bir çok söyleşi de bulunmuş ve geleneksel hale dönüşmüş olan şiir şöleni Erzurumlu Emrahtan Cahit Kulebi’ ye şiir şölenine katılmıştır ,Çorum yerel radyolarında ve internet üzerinden bir çok radyoya şair ve yorumcu olarak katılmıştır, Takvim 2017 yılının ilk aylarını gösterirken henüz bir çok antolojiye ve yarışmalara katılmıştır. ilk antolojisi ve ülkemizde çok se


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada şiir yürekli  sevda doğan karakaş şairi hakkında, şiir yürekli  sevda doğan karakaş kimdir, şiir yürekli  sevda doğan karakaş şiirleri,şiir yürekli  sevda doğan karakaş hakkında bilgi ve şiir yürekli  sevda doğan karakaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.