E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Sabahat  çelik Sabahat çelik
Sabahat  çelik
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Sabahat çelik üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Yaşanmamış Aşkların Şairi VECDİ MURAT SOYDAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sabahat Çelik hanımefendi, kendisini anlattığı yazsında ne de güzel tanımlamış, şiirlere olan tutkusunu, kaleminin gece gündüz yazdığını, vicdan sorgusunun bulunmadığını.

İnsanlar hangi konuda olursa olsun vicdanlarının sesini dinlemeliler. En büyük hukuk da vicdan dediğimiz kalbimizdir. Düşüncelerimiz, aklımız ve kalbimiz vicdanımızın saç ayaklarıdır.Şayet vicdanımız en küçük olumsuz durumda rahatsız oluyorsa, demek ki bir haksızlık, bir önyargı, bir kötülükle karşı karşıya kalmışız demektir ki, dünya üzerinde hiç bir kanun, hukuk aklayamaz bizleri. Vicdanen rahat olmak, huzurlu olmaktır.Bu anlamda, ne mutlu kalbinde merhamet, vicdan, sevgi taşıyan insanlara.

Şiir yolculuğunuzda başarılar dilerim. Şiirlere olan sevdanız hiç tükenmesin ve hep yazınız şiirlerinizi Hülya Hanım... Adınız ister Sebahat, ister Hülya, ister Ayşe, Fatma olsun, isimlerin çok da önemi yoktur, insan olmasını bilelim yeter.

Sağlıcakla kalınız.
 
Bu sayfada Sabahat çelik Sabahat çelik şairi hakkında, Sabahat çelik Sabahat çelik kimdir, Sabahat çelik Sabahat çelik şiirleri,Sabahat çelik Sabahat çelik hakkında bilgi ve Sabahat çelik Sabahat çelik isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.