E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
.külhan.

.külhan.

254 şiiri ve 81 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
hak hukuk herkese eşitlik benimsetir. fakat bu dünya dünya olalı eşit davranmıyor. eşitlik deyip eşit davranmayanlar dünya hali
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 254
Şiirleri
81
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
bahadır doğru

Çevrimdışı

3 yıl 15 gün 38 sn  boyunca üye

Diyor ki;
hak hukuk herkese eşitlik benimsetir. fakat bu dünya dünya olalı eşit davranmıyor. eşitlik deyip eşit davranmayanlar dünya hali
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
14.536
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
62.116
Yazıları Kaç Kere Okundu?
16.857
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

30.12.1986 yılında Hatay Antakya'da dünyaya geldim. Ilköğretimim Cengiz Topel Ilköğretim Okulu, Ortaöğretimim Ticaret Meslek Lisesidir. Liseyi eski sisteme göre 3 ama ben 5 yılda tamamladım. Çok küçük yaşlardan tek tutkum resimdi. Güzel sanatlar lisesine girmeyi çok isterdim. Fakat kısmet olmadı. Bu nedenle Ticaret Meslek Lisesini 5 yılda bitirdim.

Reyhanlı Gümrük işletme bölümünü kazanmıştım, gitmedim. Aşk dedim sevdiğim biri vardı Bilgisayarlı Muhasebe bölümünü seçmiştim.Ben bunu göze almama rağmen, 13 yıllık birlikteliğim bir parmak ucuyla sona erdirildi.

Ben orta okuldan beri hobi olarak resim dışında en çok edebiyatla ilgilendim. Okuduğum bölümler her ne kadar matematiksel olsa da lise de edebi metinler, kütüphanecilik dersini çok severdim. Iki ana dilim var biri arapça biri türkçedir.

Şiirde yaklaşık 6 yıldır duvar yazıları, atasözleri, mizah üzerinde çalıştım ve çalışmay


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada .külhan.  bahadır doğru şairi hakkında, .külhan.  bahadır doğru kimdir, .külhan.  bahadır doğru şiirleri,.külhan.  bahadır doğru hakkında bilgi ve .külhan.  bahadır doğru isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.