E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
kaybolan çocuk

kaybolan çocuk

203 şiiri ve 63 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Nedensiz, parmaklarımda dumanı tüten sigara İçimde yanık bir sine Hani eskiden ben vardım ya, O hayat dolu çocuk, Bu berduş işte.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 203
Şiirleri
63
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
bahadır doğru

Çevrimdışı

2 yıl 6 ay 15 gün 7 dakika 43 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Nedensiz, parmaklarımda dumanı tüten sigara İçimde yanık bir sine Hani eskiden ben vardım ya, O hayat dolu çocuk, Bu berduş işte.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
11.926
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
49.197
Yazıları Kaç Kere Okundu?
12.944
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Hatay Antakya'da dünyaya geldim. Ilköğretimim Cengiz Topel Ilköğretim Okulu, Ortaöğretimim Ticaret Meslek Lisesidir. Liseyi eski sisteme göre 3 ama ben 5 yılda tamamladım. Çok küçük yaşlardan tek tutkum resimdi. Güzel sanatlar lisesine girmeyi çok isterdim. Fakat kısmet olmadı. Bu nedenle Ticaret Meslek Lisesini 5 yılda bitirdim.

Reyhanlı Gümrük işletme bölümünü kazanmıştım, gitmedim. Aşk dedim sevdiğim biri vardı Bilgisayarlı Muhasebe bölümünü seçmiştim.Ben bunu göze almama rağmen, 13 yıllık birlikteliğim bir parmak ucuyla sona erdirildi.

Ben orta okuldan beri hobi olarak resim dışında en çok edebiyatla ilgilendim. Okuduğum bölümler her ne kadar matematiksel olsa da lise de edebi metinler, kütüphanecilik dersini çok severdim. Iki ana dilim var biri arapça biri türkçedir.

Şiirde yaklaşık 6 yıldır duvar yazıları, atasözleri, mizah üzerinde çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada kaybolan çocuk  bahadır doğru şairi hakkında, kaybolan çocuk  bahadır doğru kimdir, kaybolan çocuk  bahadır doğru şiirleri,kaybolan çocuk  bahadır doğru hakkında bilgi ve kaybolan çocuk  bahadır doğru isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.