E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Halil Gülşen
Halil Gülşen
Çevrimdışı

10 yıl 12 gün  boyunca üye

Diyor ki;
Geldim artık...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
19.583
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
299.880
Yazıları Kaç Kere Okundu?
5.813
Üyesi olduğu atölyeler

Özleşim Topluluğu
Şiir Portfolyoları

Erdemli
Alaca
Son Beğendiği Yazılar

-

Halil Gülşen

Geldim artık...
Kendisi Hakkında Yazdığı

1976 yılında Erdemli'de doğdum.Ailem, Erdemli'de çok tanınan bir Yörük sülalesindendir. Yedi çocuklu bir ailenin, dördüncü çocuğuyum. İsmimin menşei, dedeme dayanır. Ailem, Erdemli'nin Koyuncu Mahallesi'ne bağlı Çevttepesi semtinde mukimdir. Önceleri, hayvancılık işiyle iştigal ettiğimizden, yarı göçebe durumdaydık. İlkokulu çok farklı köy okullarında okudum. Esenpınar (Güvere) , Çiriş Köyü ilkokulu ve Erdemli merkez Türbe İlkokulunda okudum. Orta okul yıllarım tam bir facia. Esenpınar Ortaokulu'unda okurken, sadece Fen Bilgisi Öğretmenimiz vardı. Diğer branşlarda gelen öğretmenler, kısa süre kalırlar, torpil bularak giderlerdi. Orta 2. sınıfta, Erdemli Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda okumaya başlayınca, biraz kendime geldim. İlk şiirimi o okulda yazdığımı söyler arkadaşlarım.

Erdemli Lisesi...
Sayısaldan hiç çakmadığım ortaya çıktı orada. Şiir yarışmalarının favori ism


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
kadiryeter
Profili | Şiirleri | Yazıları
Annenin vefâtına kadar olan hayatınızı okudum... niye bu kadar açık anlaşılır ve net yazdınız?... ıslak gözler, daha çok okumamı önledi ve..
vuslat05
Profili | Şiirleri | Yazıları
Öyle güzel anlatmışsınız ki; sizi okumaktan ve tanışmaktam mutlu oldum...Samimi anlatımları severim..Size ailenizle ömür boyu mutluluklar,an..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Halil Gülşen  şairi hakkında, Halil Gülşen  kimdir, Halil Gülşen  şiirleri,Halil Gülşen  hakkında bilgi ve Halil Gülşen  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.