E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ferda,ca Ferda,ca
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ferda,ca şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Ben Yaşarken..!!!
Ben ki;Sana şiir olacak kadar sevmiştim Sen ki;Hiç okumadın Sadece sana yazılmıştım anlamadın... Yüreğinize sağlık şairem çok güzel bir anlatımdı.Tebrikler.sevgiler.
Can Yarısı
Sabah YouTube'de dinlemiştim yine.Uzun şiirleri okurken sıkılıyor insanlar,bu benim için de geçerli hocam.Ama dinlerken farklı..Sesinizi ve yorumlama şeklinizi rahmetli babama benzettim.Bana öyle naif naif şiirler okurdu.O yüzden zevkle dinliyorum şiirlerinizi.Sevgi dolu yüreğiniz solmasın,kalemde k
bilirsin sevgili
Ne güzel tek sevmek bir insanı ve tek olmak iki yürekte. Çok güzeldi dizeler tebrik ederim sevginiz bitimsiz olsun saygılarımla.
beste
Yaf...:) Gazoz deyince Nuri Alçoyu anımsadım bir an :) Şaka bir yana iyi bir beste olurdunuz,siz ve sevdiğiniz.Anlatım hep değişik hep güzeldir sizin kaleminizde. saygılarımla şair. Ferda,ca tarafından 8/14/2018 4:05:50 PM zamanında düzenlenmiştir.
Gümüş Renkli Fısıltılar
Gümüşi fısıltılar altına dönüşsün duygu selinizle inş hocam.:) Gün seçkisi şiirinizi kutluyor nicelerine diyorum. Çok saygım ile...
VAKİT GELMİŞ
Gelip gecen vakit değil bizleriz aslında... Geçerken zamandan izimizi bırakmak yarınlara en güzeli olacaktır. Şiirlerle olsa bile... Tebrikler saygılar şair.
Kalem Şaha Kalkarsa
Yürek çağlamasa göz ağlamasa şaha kalkar mı hiç kalemler. yazılır mı bu kadar güzel şiirler... Yürek sesiniz susmasın sevgilerimle hocam.
Zor arkadaştık
Sonuçta eller bi şekilde kirlenmeden emek kazanılmıyor. Ha pas ha kan, Önemli olan yürekler kanamasın,pas tutmasın,sular neleri paklamaz. tebrikler saygılar hocam.
kıyamet...
Olur bence:) Aşka dair şiire Aşk ile dedikçe... Tebrikler saygılar hocam.
Ay mısın nesin?
Muhteşemdi hocam,su gibi akıp gitmiş dizeler... Tebrik ederim. Saygılarımla.
SENDEN YAR OLMAZ (arşiv)
Ayaktan pek anlamam ama,şiirlerdeki duygu bize o kadar geçiyor ki... Anlatımı,duygusu ustalığı ile şiir gibi şiir.Yorum hep muhteşem. Saygılarımla hocam.
BİLİYOR MUSUN ? (arşiv)
Valla hocam bir kaç kez dinledim.Aşk ile kalın her daim,yakışıyor kaleminize. Emeğinize sağlık saygılarımla.
ŞİİR BİTMEZ...
Bitmesin şiirler hocam. şiir biterse yaşam biter yazan için... Tebrikler saygılar sunuyorum
MUTLULUK
Amin hocam.Sizin adınıza ne çok sevindim bilemezsiniz. Babalara da hiç kıyamam ben... Rabbim ayırmasın sizi saygılarımla efendim.
Öyle bir yaşa ki
Tek sığınacağımız liman ötesi yok... Yüreğinize sağlık saygılarımla hocam.
Rüzgar Söylüyor Şimdi
Evet öğretmenim ne güzel duygular vardı eski günlerde. Anılar gözlerimde yaşlandı sizi dinlerken. Emeğinize yüreğinize yorumunuza sağlık. Çok sevgilerimle...
EDE
Ede mezar kazdırır bazı dizeler buz tutmuş yüreklere... Çünkü hayatın gazetesidir şiir... Tebrikler sevgiler Dilek Şairem nicelerine...
AH BENİM YURDUM...
Damarlarımızda atan deli kan oldukça Vatanımızı kimse bölemez,alamaz .. Belki zor günler geçiriyor olabiliriz ama daha önce de geçirmiştik.Hepsi düzelecek inanıyorum hocam. Saygılar tebrikler.
Belki bu sözlerim kurtuluşa erdirecek
İhlaslı kaleminize sağlık hocam saygılarımla.
KADIN OLSAYDIM
Valla hocam siz kadın olsaydınız,ben de erkek olsaydım sizi asla almazdım...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ferda,ca  şairi hakkında, Ferda,ca  kimdir, Ferda,ca  şiirleri,Ferda,ca  hakkında bilgi ve Ferda,ca  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.