E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Eynazende

Eynazende

382 şiiri ve 863 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 382
Şiirleri
863
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

10 yıl 4 gün 12 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
36.535
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
198.737
Yazıları Kaç Kere Okundu?
238.441
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Bayram Kaya, 19.02.1950 yılında; Kırşehir ili, Mucur ilçeci, Küçük Köpekli Köyünde doğdu. İlkokulu Ankara, Kızılcahamam'da bitirdi. Orta ve lise eğitimini, Ankara, Hasanoğlan Atatürk İlköğretmen Okulu'nda yaptı. 1988 yılındada 2 yılılık eğitim Önlisansı bitirdi.

Yüksek öğrenimli olan Bayram Kaya, sınıf öğretmeni olarak çalıştı. 26 yıllık fiili çalışma hayatından sonra emekli oldu.

1992'den beri başladığı şiir türü, öykünme çalışmasına, bir süredir de; kendi açısından, bilimsel verilerden hareketle, toplum bilim düşün baz çerçevesinde, yazı dizi çalışmalarını da katmıştır.

İnanç Ve Toplumsal Talep çerçevesinde geliştirilen; toplum, halk, demokrasi, egemenlik, inanç, aidiyet, totem ve tabu vs. konularla bağlantılı, 200'ün üzerinde; her biri kendi içinde diziler halinde, ama Halk ve toplum bağlamında giriştirilen; deneme, yada makale türü yazıları vardır.

Yine 600 ün üzerinde ş


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Eynazende  şairi hakkında, Eynazende  kimdir, Eynazende  şiirleri,Eynazende  hakkında bilgi ve Eynazende  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.