E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
EM.HAKİM

EM.HAKİM

41 şiiri ve 22 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Analar ağlamasın ağlaşmasın analar analarımız!. Geceleri yıldızlarla süsleyip moraran şafakla dağ doruklarında güneş doğuran analar, analarımız!!!
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 41
Şiirleri
22
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
mustafa ertürk

Çevrimiçi

1 ay 9 gün 18 dakika 6 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Analar ağlamasın ağlaşmasın analar analarımız!. Geceleri yıldızlarla süsleyip moraran şafakla dağ doruklarında güneş doğuran analar, analarımız!!!
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.924
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
5.331
Yazıları Kaç Kere Okundu?
2.641
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

'Yalnızlık Dostumdur' şiirimi adadığım 55 yıllık arkadaşım Fuat Polat iki ay önce faili belirsiz yaşamını yitirdi.Bir sevdiği vardı. orta ve liseli yıllarda. Kızcağız da onu seviyordu. Hem de koruyucu meleği olmak iseiyen bir sevgiyle. Bizimki arkası desteği olmadığından o sevginin karşılığını verme cesareti gösteremilordu. Üniversiteli yıllarda kızcağız işe girmişti. ' Haydı!' dediysek de o sevginin tertemizce kalmasını istiyordu. Kızın iki arkadaşıyla (kızcağız da)aramızda bizimkinin adı ' gariban'dı. Hem öyle yaşadı, ve öyle öldü. Yaralı bulundu. Kurtarılamadı. Yunusun dediği gibi " Bir garip ölmüş diyeler üç gün sonra dulalar( onu da) soğuk suyla yuyalar!" dediği gibi. Şimdi rah.arkadaşıma kırk yemeği vermeği düşünüyororum. ' Gariban'ını belki bu vesileyle anmak ister. Düşüncesiyle araştırıyorum izini adre

Kitaplara Yaptığı Yorumlar

Tarantula "Bob Dylan"
29.1.2018 04:48:46
~ 0 puan
bal bal demekle ağız bal yemekle ağızdan çıkan bal olmaz
örneğin kahve altı yapacaksını
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada EM.HAKİM   mustafa ertürk şairi hakkında, EM.HAKİM   mustafa ertürk kimdir, EM.HAKİM   mustafa ertürk şiirleri,EM.HAKİM   mustafa ertürk hakkında bilgi ve EM.HAKİM   mustafa ertürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.