E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
EM.HAKİM

EM.HAKİM

40 şiiri ve 21 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
... Kendim yazar kendim okurum El ipekli halı dokursa ben de yünden çul kilim! Anlayana bu da böyle kendi halince kuş dilince bir ilim, bir bilim bu da benim dilim! Noktaaa!!!!
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 40
Şiirleri
21
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
mustafa ertürk

Çevrimdışı

1 ay 8 gün 10 sn  boyunca üye

Diyor ki;
... Kendim yazar kendim okurum El ipekli halı dokursa ben de yünden çul kilim! Anlayana bu da böyle kendi halince kuş dilince bir ilim, bir bilim bu da benim dilim! Noktaaa!!!!
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.853
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
5.125
Yazıları Kaç Kere Okundu?
2.542
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

'Yalnızlık Dostumdur' şiirimi adadığım 55 yıllık arkadaşım Fuat Polat iki ay önce faili belirsiz yaşamını yitirdi.Bir sevdiği vardı. orta ve liseli yıllarda. Kızcağız da onu seviyordu. Hem de koruyucu meleği olmak iseiyen bir sevgiyle. Bizimki arkası desteği olmadığından o sevginin karşılığını verme cesareti gösteremilordu. Üniversiteli yıllarda kızcağız işe girmişti. ' Haydı!' dediysek de o sevginin tertemizce kalmasını istiyordu. Kızın iki arkadaşıyla (kızcağız da)aramızda bizimkinin adı ' gariban'dı. Hem öyle yaşadı, ve öyle öldü. Yaralı bulundu. Kurtarılamadı. Yunusun dediği gibi " Bir garip ölmüş diyeler üç gün sonra dulalar( onu da) soğuk suyla yuyalar!" dediği gibi. Şimdi rah.arkadaşıma kırk yemeği vermeği düşünüyororum. ' Gariban'ını belki bu vesileyle anmak ister. Düşüncesiyle araştırıyorum izini adre

Kitaplara Yaptığı Yorumlar

Tarantula "Bob Dylan"
29.1.2018 04:48:46
~ 0 puan
bal bal demekle ağız bal yemekle ağızdan çıkan bal olmaz
örneğin kahve altı yapacaksını
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada EM.HAKİM   mustafa ertürk şairi hakkında, EM.HAKİM   mustafa ertürk kimdir, EM.HAKİM   mustafa ertürk şiirleri,EM.HAKİM   mustafa ertürk hakkında bilgi ve EM.HAKİM   mustafa ertürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.