E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Elşen İsmail

Elşen İsmail

5 yazısı kayıtlı
Yazar Okur
Ruhum kadar özgür, sevgim kadar saf, Tanrım kadar değerlidir, sanat benim için...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında Şiirleri 5
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Elşen  İsmail

Çevrimdışı

2 yıl 4 saat  boyunca üye

Diyor ki;
Ruhum kadar özgür, sevgim kadar saf, Tanrım kadar değerlidir, sanat benim için...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.046
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
202
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.466
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

YAZAR HAKKINDA KISA BİLGİ
Elşen İsmail (Hankerem oğlu İsmailov) 1991 ocak 9'i Azerbaycan Cumhuriyeti Şirvan kentinde doğmuştur. 1997 yılında Şirvan şehri E.B.imanov adına 10 sayılı orta okula girmiş, 2008 yılında orayı bitirdi. 2009 yılında gerçek askeri hizmete çağrılmış, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti. Nahçıvan şehrinde 18 ay hizmetini tamamladıktan sonra 2010 yıl ekim ayında ihtiyat sokulmuştur.
Okulda okuduğu yıllarda ve orduda hizmet ettiği zaman, sosyal etkinliklere katılmış, özellikle milli bayramlar ve devlet önemli günlerde yapılan etkinliklerde etkinlik göstermiştir. 9'üncü sınıftan liseyi bitirene kadar okul örgütünde faaliyet göstermiş ve Şirvan şehir Kültür ve Turizm şube Halk Tiyatrosu ekibinde oyuncu ve yönetmen yardımcısı olmuştur.
2012 yılında Bakü Bilgisayar Kolejine girmiş, 3 yıl içinde "Bilgisayar Öğretmenliği" bölümünde eğitim alarak 2015 yılında orayı başarıyla bit


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Elşen İsmail  Elşen İsmail şairi hakkında, Elşen İsmail  Elşen İsmail kimdir, Elşen İsmail  Elşen İsmail şiirleri,Elşen İsmail  Elşen İsmail hakkında bilgi ve Elşen İsmail  Elşen İsmail isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.