E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
D162 D162
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

D162 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
claudio pedro
Kafkasyalı abi onu bunu boşver de ,ben Avenue des Champs-Élysées'ye gittim ama senin dediğin yer şanzelize orayı çok merak ediyorum. Bir gün fırsat olur mu bilmiyorum ama,çok merak ediyorum orayı. Anlatmana bakılırsa çok güzel bir yer. :)
Kim Bilebilir..
"Artık biliyorum..Gömülüp gitmeliyim." Daha ne söylenebilir ki?:( Harikasın dostkalem hep iyidin ve daha iyi oluyorsun... Saygımla
hiç saygı yok!
Tebrik ederim dostkalem,harikasın. Kendini şair sanan birçok insandan kat ve kat üstünsün. Çok seviyorum şiirlerini. Kendimi buluyorum satırlarda,yazılarında... Hep böyle kal, Hep böyle dolu dizgin olsun kalemin dostkalem. Saygımla.
Abim ve Ben. Yarıştığım ve örnek aldığım tek rakibim..
"ee benide götüreydin. yapmazdım." Güzeldi anı yazın,hoştu,samimiydi dostkalemmm... Kalemine yüreğine sağlıkkk...
-Zordur İnsan-
Harikasın her zamanki gibi dostkalem... İyiki satırlar var. "Bundan şunu anlıyoruz ki..Herkes kendini yaşar ve kendini bilir !"
Seni Sevmek !
" seni sevmek,öpüşlerinde ölmek " Bu satır koca yazının özeti gibi... Tebrik ederim dostkalem... Şiirlerinden güç alıyorum haberin olsun. :)
Siz bayım !
Güzeldi yedi satır,içimde anne sütü gibi bir tad bıraktı.
 
Bu sayfada D162  şairi hakkında, D162  kimdir, D162  şiirleri,D162  hakkında bilgi ve D162  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.