E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Bekir Özcan

Bekir Özcan

83 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 83
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Bekir Özcan

Çevrimdışı

4 yıl 4 ay 9 saat 1 dakika 34 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
11.438
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
47.490
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Mor Fincan Mutluluk Şarkısı HECEYE GÖNÜL VERENLER HÜZÜNLÜ ŞAİRLER DUYGULARIN ADRESİ GENÇ KALEMLER Duygusal şiir yazanlar
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Bekir Özcan; Araştırmacı - Şair- Yazar 1955 yılında Kırşehir’de doğdu. İlkokul, ortaokul, lise tahsilini Kırşehir’de tamamladı.
Gazi Üniversitesi Kırşehir Meslek Yüksekokulu Muhasebe bölümünden mezun oldu.
Değişik kamu kurum ve kuruluşlarda Sayman, Şube Müdürü, Hesap İşleri Müdürü ve Muhasebe Müdürü olarak, yurdun çeşitli illerinde görev yaptı.
Bediüzzaman Said Nursi’nin; Doğumundan kabrinin nakline kadar, hayat safhalarını, dokuz bölümde, yüz kırk beş başlık altında, iki bine yakın beyitle destan tarzında nazım halinde yazılıp neşredilen, sahasında ilk ve tek olan, iki yüz elli sahifelik “Bediüzzaman Said Nursi Destanı” isimli şiir kitabı yayımlandı.

Beş bölümden meydana gelen, Elli dört başlık altında, sekiz yüz elli ye yakın beyitle, “Çanakkale Bir Kahramanlık Destanı” adı altında iki yüz elli sahifelik ikinci bir şiir kitabı yayımlandı.

Ayrıca, doğduğu köy olan Karacaören


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Bekir Özcan  Bekir Özcan şairi hakkında, Bekir Özcan  Bekir Özcan kimdir, Bekir Özcan  Bekir Özcan şiirleri,Bekir Özcan  Bekir Özcan hakkında bilgi ve Bekir Özcan  Bekir Özcan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.