E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL
Aydın  YÜKSEL
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Aydın YÜKSEL şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ZOR İŞ
Tebrik ediyorum şair. Yüreğine sağlık. Kısa ama muhkem.
Seni düşündüm
Güzel dizelerinize tebriklerimle şaire.
Mehtabın Işığında
Sayfaya çok sık girmediğim için bazen böyle güzel şiirleri kaçırıyorum. Günün şiiri payesi verilerek sayfa yönetimince de taçlandırılan eserinizden ötürü yürekten kutluyorum Ülkü Hanım.
Mehtabın Işığında
Sayfaya çok sık girmediğim için bazen böyle güzel şiirleri kaçırıyorum. Günün şiiri payesi verilerek sayfa yönetimince de taçlandırılan eserinizden ötürü yürekten kutluyorum Ülkü Hanım.
..İNANMIYORUM ARTIK..
Sesleniş, serzeniş. yakarış... Bir çok yürek sesinin dizelerde nüksedişi. Ve adrese teslim bir mektup. Kutluyorum Mehmetali hocam.
MÜTEAHHİT
Yüreğine sağlık kardeşim. Sağlam bir hiciv olmuş. Kalemin daim olsun.
YEŞİL ÇİZMELİ ÇOCUKLUĞUM
Ah o yeşil çizmeli çocukluğum Daldan atım Taştan kamyonum O küçücük çizmeler Bilmiyorum Şimdi nerdeler Şimdi neredeler? Yürekte şairim yürekte ki şiire dökülmüş. Tebriklerimle.
Anne Gülüşlü Papatyalar Toplamalıyım Bugün
Tebriklerimle şaire. Kutladım.
AAH HÜLYAAAM
Ah güneş gibi evin den çıkıyormusun benim gibi hep hasretle anıyormusun köşe de,park da görsem diyormusun benim gibi her yerler de arıyormusun görmeyince benim gibi ağlıyormusun Çok derin bir yürek sesi aldım doğrusu. Kutluyorum şairim.
Aşkı ruhunda dinlendiren sevgililer yok..
Aşk nasıl gürültücü artık.. Aşık sevmek değil,sevilmek derdinde. Aşk artık sessizliğe katlanamıyor. Çıkardığı sese karşılık bir ses istiyor... Oysa fazladan sarfedilen her kelime, Füzulü sözler aramıza sırlardan bir duvar örüyor.. Özlemek istemiyor aşık,hemen kavuşmak istiyor. İlan edilmek,
Kumsala Damlayan Şafak
Tebrikler şaire. Kaleminiz daim olsun.
EY BENİM CANANIM
... Gün yirmidört saat dilimdesin hep. Kalemim yazıyor elimdesin hep. Sevgi kokladığım gülümdesin hep. Zor gelir sensizlik vay beni vay vay. ... Yürekten kutluyorum üstadım. İlhamınız bol başarınız daim olsun.
SEN YİNE DE YALNIZ GEL...
Hani “Hafız’ın kabri” başında açan güller! Her gün seher vaktinde, ötermiş ya bülbüller… Uzak olsa ne çıkar, bir oldukça gönüller! Gül kanar, bülbül ağlar, yaşlara ne gerek var… ... Yürek sesiniz var olsun üstat. Bu güzel şiirden mütevellit sizi tebrik ediyor selamlar sunuyoru
Kartpostal Dünya
Toplumun çekirdeği,o güzelim aile, Birer birer dağıldı,,kimsede yok kaile. Söz anlatmak çok zordur,dik kafalı cahile. Kıyamete az kaldı,çekilmez oldun dünya. Her bir dizesine özenle yerleştirilmiş derin manalar ihtiva eden, mesajlarla yüklü çok güzel, sağlam ve son derece başarılı bulduğum bu
Elimde bir beşik bağı
Dizeler, şiir olmanın yanında içli bir türküyü de çığırır gibi ses veriyor. Fonda şiirin ruhuna uygun olmuş. Tebrik ediyorum üstat. Başarılarınızın devamı dileği ile.
KIZILCIK SOKAĞI
Yürekten kutluyorum Mustafa hocam. Güzel ve anlamlı idi. Kaleminiz daim olsun.
RÜZGAR
Çok güzel, duru bir anlatımla türkü tadında olmuş Kemal hocam. Kutluyorum.
yanar içimiz...
Anlamlı ve güzel bir serbest şiir okudum. Kutladım üstat.
Hiç Oldun
Yüreğimle kutladım. Şiir ve yorum enfesti.
YÜREĞİM BİR TEK SENİ SEVDİ
Her iki yüreği kutluyorum. Saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL şairi hakkında, Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL kimdir, Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL şiirleri,Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL hakkında bilgi ve Aydın YÜKSEL Aydın YÜKSEL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.