E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Atalay ÜRKER

Atalay ÜRKER

532 şiiri ve 4 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 532
Şiirleri
4
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

10 yıl  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
28.571
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
500.104
Yazıları Kaç Kere Okundu?
2.518
Üyesi olduğu atölyeler

HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1956 yılında Ardahan'da doğdum.1968 den beri Ankara'da oturuyorum .Yoksul bir aile çocuğu olduğum için okuyamamıştım.Çalışmaya mecburdum onun için çalışma hayatına çocukken başladım.Askerlik sonrası başka iş bulamadığım için 05.02.1979 tarihinde mecburen polis mesleğini seçtim.Ortaokul mezunu olarak girdiğim mesleğimi şimdi seviyorum çünkü bu meslekte içimde bir ukte olan okumayı( önce liseyi dışardan.sonra Evli 4 çocuk babası iken 4 yıllık Polis Akademisi'ni)bitirdim.(Ki bu Akademi de 14-15 yaşlarında işçi olrak çalıştım,26-30 yaşlarında öğrenci olarak okudum ve 41-51 yaşlarında müdür olarak görevyaptım.Gururluyum)ayrım yapmadan tüm İnsanlara hizmet etmeyi ve yardımcı olmayı seviyorum. Şimdi 1.Sınıf Emniyet Müd.rütbesinde Polis Başmüfettişiyim.2014 yılında Bingöl İl Emniyet Müdürü iken Şehir Merkezinde uğradığım silahlı terör saldırısında iki şehit verdim, kendimde ağır yaralandım şimdi

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
cyngene
Profili | Şiirleri | Yazıları
Yüreği büyüklere küçüksün Türkiye... Benim yüreğimdeki kaval sesi sebebi, Türkü hüznüm... Hasta yanımda benle acıyanım, Mutluluğumda ben..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Atalay ÜRKER  şairi hakkında, Atalay ÜRKER  kimdir, Atalay ÜRKER  şiirleri,Atalay ÜRKER  hakkında bilgi ve Atalay ÜRKER  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.