E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
a.yüksel şanlıer
a.yüksel şanlıer
A.Yüksel Şanlıer
Çevrimdışı

10 yıl 5 gün 18 saat  boyunca üye

Diyor ki;
Şiir, rüzgârın meyvesidir. Bu meyve, ay ışığında olgunlaşır, gün ışığında tatlanırdır.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
79.192
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
1.472.468
Yazıları Kaç Kere Okundu?
127.553
Üyesi olduğu atölyeler

DUYGULARIN ADRESİ Öykü Atölyesi ŞİİR YORUMU ATÖLYESİ ŞİİR YORUM KİTAP CD KLİP RADYOCULUK Hayatı Seslendiriyoruz. Seslendirmen Hayata Ses Olanlar
Şiir Portfolyoları

550823
ağıt

a.yüksel şanlıer

(A.Yüksel Şanlıer)
Şiir, rüzgârın meyvesidir. Bu meyve, ay ışığında olgunlaşır, gün ışığında tatlanırdır.
Kendisi Hakkında Yazdığı


A. Yüksel Şanlıer kimdir?


….Yüksel Şanlıer Karaman ili Ermenek ilçesinde 1946 yılında doğan, o günün şartları ve ortamı içinde ilçede var olan ilk ve orta okulunu ilçede bitirdikten sonra zaruret karşısında, yatılı devlet sınavlarına girmiş, girdiği bu imtihanda, dört yıllık yatılı Düzce orman tekniker okulunu kazanmış ve buradan 1965 yılında mezun olmuştur.

….Daha sonra bir ara girdiği ,Sakarya üniversitesi mühendislik fakültesine de girerek, bu fakültenin orman ürünleri ve sanayi bölümünü bitirmiştir.

….Evli ve iki çocuk babası olan A. Yüksel Şanlıer Anadolu’nun birçok yerlerinde değişik görevler yaptıktan sonra 1976 yılında İçel ili Anamur ilçesi Orman işletmesinde Çaltıbükü bölgesi şefi olarak ve bu bölgenin yanı sıra da, vekaleten Gökcesu ve bir yıla yakın bir sürede Merkez şefliklerinin idaresini kendi esas bölgesi ile birlikte yapmıştır yürütm


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar
Bu sayfada a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer şairi hakkında, a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer kimdir, a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer şiirleri,a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer hakkında bilgi ve a.yüksel şanlıer  A.Yüksel Şanlıer isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.